yobit yobit.net hitbtc digifinex fal baktır
COGDAO: '08 Honda CR-V 2.0 i-VTEC, AT, Executive, Sparkle Grey Pearl - Hondafan

COGDAO: '08 Honda CR-V 2.0 i-VTEC, AT, Executive, Sparkle Grey Pearl

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Am avut si eu piticul asta cu suspensia, initial am crezut ca este ceva in neregula cu masina mea, dar vazand alte masini am inteles ca este o chestie generala asa ca m-am linistit. La inaltatoare m-am gandit si eu, dar am constientizat ca voi pierde din stabilitate si n-as vrea sa fie barca, sunt relativ multumit de comportamentul masinii acum.

Comment

Azi am cumparat bujii, nu stiu cand au fost schimbate, insa nu strica sa bag niste "prospaturi". Am luat Bosch, gap 0.7, special pentru gpl.

Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

Comment

Originally posted by Cogdao View Post
        Am avut si eu piticul asta cu suspensia, initial am crezut ca este ceva in neregula cu masina mea, dar vazand alte masini am inteles ca este o chestie generala asa ca m-am linistit. La inaltatoare m-am gandit si eu, dar am constientizat ca voi pierde din stabilitate si n-as vrea sa fie barca, sunt relativ multumit de comportamentul masinii acum.

Am tot studiat si cam la aceeasi concluzie sunt si eu. Pentru moment merge asa!
        Singura problema este atunci cand e o greutate mai mare. Dar si atunci paraca tot nu arata asa rau.
        Singura posibila solutie ar fi schimbare arcurilor cu un kit after market, cel putin pentru mine, cu 25mmfata/30mmspate.
        Dar chiar si asa trebuie avut în vedere ca aerodinamica se schimba! Cu cat? Aici e adevarat intrebare!
        Nu cred ca este ceva major dar decat o diferenta cel putin pe hartie este!
        Cat au fost bujiile? Sunt indicate pentru GPL?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Comment

Sunt speciale pentru gpl, asta am si cautat. 120 lei de la Autokarma.

Comment

Working...
          X