CEREVELU: '11 Honda CR-V 2.2 i-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Ma gandesc eu ca daca as gasi un slogan ca lumea ar avea sanse la calendarul Honda de anul viitor... daca s-o face... ceva de genul "cu Honda te simti oriunde ca acasa..." sau altceva...
    Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
    Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
    Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

    Comment


    • Domnii in "frac" sunt d'adevaratelea la "facultate" sau actori...???
      Ia sa te uiti ..mai ai becuri la faruri.....
      Or fi ceva fani HONDA CRV...sau astia au LEXUS acasa...???
      Ca si slogan merge si "YOURS CAN GO FAST BUT MINE CAN GO ANYWHERE"....
      FLORIN CRISTEA
      Senior Member
      Last edited by FLORIN CRISTEA; 29-01-14, 16:18.
      Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

      Comment


      • Prea tare poza! )
        Cred ca se poate initia cu succes un concurs "cel mai bun slogan pentru Honda CRV" plecand de la poza de mai sus.

        "Choose freedom ... choose HONDA CRV!" )

        Comment


        • Originally posted by WillyCR-VFAN View Post
          Am fost in vizita cu un autobuz pus la dispozitie de Justitie....simpaticilor !...am luat pranzul la Rahova, superba mancarea !!

          deci sa intelegem ca ti-a placut. sa nu o incerci si din partea aiailalta. vaaaai, ce nesimtit am fost.

          Comment


          • Geticul, simpaticule...vezi ce le urezi altora, sa nu-ti iasa tie....am glumit...eu am facut 7 ani, stiu cum e, liceu si scoala de ofiteri, altii poate au pofte ascunse...nenea Dinutu sunt simpatici pinguinii...cunosc marfa, am vazut si trait multe in cariera....poza asta trebuie valorificata intr-un fel !!
            Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
            "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
            "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

            Comment


            • Originally posted by Alex20 View Post
              Prea tare poza! )

              "Choose freedom ... choose HONDA CRV!" )
              Genial!
              "Liniutele sunt pentru masini rapide, curbele sunt pentru soferi rapizi" - un film

              '08 Civic Sedan ES 1.8 M/T Neutron Blue

              Comment


              • Am lasat sa treaca un numar de zile si din pacate senzatia de gust amar nu s-a dus... am citit numeroasele postari generate de punerea mea la punct pe motive de cai verzi pe pereti... banuiesc ca moderatorii nu se ingrijoreaza la semnalele de alarma date de ce s-a intamplat si de bunii mei prieteni si de faptul ca mai multi forumisti au avut reactii extreme de vizibile si oarecum predictibile.
                Au fost niste ani superbi pe aici.
                Pun punct prezentei mele pe acest forum... mai mult este inutil de spus, caci avem un regulament care trebuie respectat: "k. sa nu posteze topicuri in care sa explice de ce intentioneaza sa renunte la forumul Hondafan; aceasta este o alegere personala, fara relevanta pentru forum."
                Drum bun si senin tuturor, o primavara superba, fericire si sanatate.
                Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
                Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
                Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

                Comment


                • sold. topic closed.
                  '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                  sigpic

                  Comment

                  Working...
                  X