yobit net
SONYDAN: '07 Honda CR-V 2,2 i-CTDI echipare?, Nighthawk Black Pearl - Hondafan

SONYDAN: '07 Honda CR-V 2,2 i-CTDI echipare?, Nighthawk Black Pearl

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• sonydan
    replied
    Usoare imbunatatiri......jante....aparatori manere usi ....aparatoare maner haion...........chroooooooooooooom

Leave a comment:

• WillyCR-VFAN
    replied
    Am studiat inca o data pozele tale din primul post....frumoasa masina, s-o stapanesti sanatos....am alte prioritati acu', dar cand o sa reinvestesc masiv in frumusetea propriului CR-V, o sa te caut, e o masina care chiar merita toata atentia din lume, ea, saraca, ofera tot, neconditionat....n-am ce sa-i reprosez, n-am ce sa repar, dar parca merita niste "bibileli pt frumusete" din cand in cand !

Leave a comment:

• sonydan
    replied
    Am rezolvat problema cu DPFul......Am fost la HONDA service si am pus ultima varianta de soft......NO PROBLEMO

Leave a comment:

• sonydan
    replied
    Asa e am luat-o din Germania de noua si are echipare Executive.Dar tot ce vezi in plus pe ea fata de original este pus de mine si luat de pe e-bay..(din hong-kong,china,taiwan,sua,germania,etc.Iar dvd-ul e full-BT pt gsm,GPS,DVD,TV,RADIO,USB,SD,magazie DVD,dedicat HONDA CRV-comenzi pe volan,etc.Sincer sa fiu nu stiu ce altceva as mai putea pune pe masina.Multumesc de aprecieri.

Leave a comment:

• WillyCR-VFAN
    replied
    S-o stapanesti sanatos ! Imi place cum arata masina, din ce se vede ai echipare Executive plus vreo oferta, ceva, scuturi, ornamente metalizate, etc sau asa e in Germania, stiu ca afara lucrurile, in ceea ce priveste variantele de echipare, stau altfel, poate ne lamuresti tu ! Ai, de la cumparare, acea Navi cu DVD sau ai schimbat-o ? Daca da, e interesant !! Altfel pot si eu sa confirm ceea ce ai spus tu, CR-V-ul iti ofera tot ceea ce poti dori de la o masina ! Inca o data sa te bucuri de ea f f multi km !

Leave a comment:

• nolty
    replied
    Imi place cum ti-ai aranjat masina, mai ales "stop-ul" suplimentar de frana!

Leave a comment:

• ticker
    replied
    Sonydan, sa ai noroc de ea!

Doc e din Bucuresti (vezi semnatura)

Leave a comment:

• sonydan
    replied
    Nu merg subturat ,bag motorina numai de la petrom si fac drumuri saptamanale afara.deci 0 motive.

Leave a comment:

• sonydan
    replied
    dpf infundat

De unde esti si cat ma costa indepartarea dpf-lui?

Leave a comment:

• Doc
    replied
    Daca vrei sa scapi definitiv de problema te pot ajuta cu dezactivarea lui si eventual indepartarea fizica de pe masina. Trimite-mi un PM daca esti interesat si discutam acolo.

Leave a comment:

• alex2680
    replied
    Inseamna ca mergi prea subturat. La mine la Accord, in 2 ani si 30k km nu s0a aprins niciodata DPF-ul, si multi se plang ca li se infunda.

Leave a comment:

Working...
X