yobit net
FOL34BUC: '10 Honda CR-V 2.2 A/T Elegance, Premium White Pearl - Hondafan

FOL34BUC: '10 Honda CR-V 2.2 A/T Elegance, Premium White Pearl

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• FOL34BUC: '10 Honda CR-V 2.2 A/T Elegance, Premium White Pearl

Azi m-am despartit, nu fara regret de Accord, masina pe care am iubit-o cel mai mult din toate cate am avut pana acum. Din fericire, noul proprietar e un prieten foarte bun si proaspat membru pe forum si o va aprecia la justa valoare.
    Am facut pasul decisiv pentru ca am optat pentru CRV -ul din titlu, masina care se pliaza mult mai bine pe nevoile mele.

Poze nu am deocamdata pentru ca abia am aterizat de la Asko.
    Last edited by ticker; 28-07-10, 18:17.

• tomsky
    replied
    Poti sa detaliezi un pic, te rog frumos? Si pe mine ma bate gandul sa dau actuala masina (CRV 2.0 m/t) pt un CRV diesel automat si caut detalii de combinatia asta si tu esti singurul care ma poate lamuri cat de cat.
    Felicitari si cat mai multi kilometri fara probleme!

Leave a comment:

• fol34buc
    replied
    Nu le contrazic :P Decat pentru cineva comod ca mine care e indragostit de cutii automate.

Leave a comment:

• dinoc
    replied
    Felicitari pt masina !
    Chiar ma intrebam cum merge cutia A/T pe CRV diesel.
    Vazusem 2 review-uri mai demult despre CRV cu transmisia asta A/T si motorul diesel,
    dar nu erau favorabile, ambele recomandau cutia manuala, speram sa le contrazici tu

Leave a comment:

• fol34buc
    replied
    Va multumesc la toti de urari.
    Cutia AT e ceea ce vreau eu de la masina si anume sa fie comoda. Trecerea de la Accord AT la dieselul asta AT este insa trista. Parca as zice ca vechiul diesel de pe CRV MT mi se parea ceva mai silentios si ceva mai rapid. Dar ar putea foarte bina sa fie o parere subiectiva. Am calculat mult si am decis ca e cea mai buna varianta de SUV la banii astia. Lupta finala a fost intre X3, Outback si Honda si m-am decis sa nu risc, avand in vedere experientele foarte placute cu ambele Honde pe care le-am avut pana acum.
    Oricum promit ca imediat ce vor veni vremuri mai bune, va aparea si un alt Accord benzina AT. Inca sufar dupa masina aia.

Leave a comment:

• nabelea
    replied
    Felicitari!

Leave a comment:

• KMR
    replied
    S-o stapanesti sanatos

Leave a comment:

• WillyCR-VFAN
    replied
    S-o stapanesti sanatos, cum e cu A/T, motorina, e interesant sa aflam parerea ta !...viteza de reactie a masinii la accelerari bruste, zgomot in habitaclu, consum, etc...si bun venit in mini clubul "ursilor" HONDA !

Leave a comment:

• ticker
    replied
    sa ai noroc de ea!

sa inteleg ca ai vandut si vechiul CR-V?

Leave a comment:

• ionutblv
    replied
    Frumoasa alegere.Am vazut 2 in iasi,si arata super

Leave a comment:

• bgdsta
    replied
    Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea!
    Asteptam poze si impresii despre combinatia 2.2 idtec cu AT.

Leave a comment:

Working...
X