yobit net
GOETHE: '10 Honda CR-V 2,2 i-DTEC A/T Elegance, Deep Sapphire Blue Pearl - Hondafan

GOETHE: '10 Honda CR-V 2,2 i-DTEC A/T Elegance, Deep Sapphire Blue Pearl

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• GOETHE: '10 Honda CR-V 2,2 i-DTEC A/T Elegance, Deep Sapphire Blue Pearl

Putem sa trecem de la zvonuri la certitudini... de astazi sunt si posesorul unui CR-V 2.2 A/T Elegance ... evident, model facelift.

Astazi a ajuns masina in Bucuresti si bineinteles ca m-am grabit sa o vad; arata mult mai bine in realitate, faceliftul fiind mult mai vizibil. Cea mai mare surpriza au fost dotarile pentru Elegance - eu am comandat-o stiind ca va avea o configuratie echivalenta cu 'vechiul' CR-V. Totusi m-am trezit in plus cu jante de 18'', tapiterie Alcantara, senzori de parcare fata- spate, scaune fata incalzite si mufa USB. Foarte tare, nu? Chiar am intrebat de ce si-ar mai lua cineva Executive....
    Pe langa asta am observat si cateva mici imbunatatiri fata de anteriorul: usile nu se mai 'trantesc', ci se inchid mai fin 'in doua trepte', bordul are un material mai bun, cotierele sunt ceva mai late si are insertii cromate pe la portbagaj.
    Cam atat la prima vedere... Am atasat si doua poze, calitatea nu e cea mai buna, insa va faceti o idee... promit sa mai revin cu detalii.
    Last edited by ticker; 21-01-10, 21:00.

• choopa
    replied
    Da, sezutul si spatarul din tapiterie cu marginile de piele daca-mi aduc aminte corect.
    Last edited by hondatu; 07-06-10, 12:53.

Leave a comment:

• FLA73
    replied
    Astept poze de mult cu noua ta achizitie si nu ai mai postat ! Ce inseamna tapiterie Alcantara ? E cumva partial piela/tapiterie ?

Leave a comment:

• Marian206
    replied
    Originally posted by KMR View Post
    Are CR-V-ul asa ceva ? Mai ales AFS-ul - ce este ?
    faruri adaptive

Leave a comment:

• Doc
    replied
    Chiar sunt curios cum merge AT-ul pe diesel, parca as da o fuga la dealer cand le va avea la test. In rest felicitari pentru masina, iar cutia AT este o alegere buna la acest model. In primul rand scapi de grija cuplului mare si uzura discului de ambreiaj, iar pe offroad soft te va ajuta foarte mult.

Leave a comment:

• KMR
    replied
    Originally posted by Marian206 View Post
    pentru CMBS + ACC + AFS?...
    Are CR-V-ul asa ceva ? Mai ales AFS-ul - ce este ?

Leave a comment:

• WillyCR-VFAN
    replied
    Buna alegere,...felicitari,..asteptam mai multe poze si impresii despre jucarie...

Leave a comment:

• Marian206
    replied
    Originally posted by Goethe View Post
    Chiar am intrebat de ce si-ar mai lua cineva Executive....
    .
    pentru CMBS + ACC + AFS?...

Leave a comment:

• dumiflo
    replied
    Felicitari pentru achizitie!
    Te asteptam si pe la intalnirile Hondafan!

Leave a comment:

• boris
    replied
    am mai intrebat! dealer? pret? scuze pt indiscretie...

Leave a comment:

• maruta
    replied
    Felicitări pentru achiziție! Cred că ai făcut o treabă foarte bună. Să te bucuri de mașinuță!!!

Leave a comment:

• ryloy
    replied
    Felicitari! Sa o stapanesti sanatos! Asteptam impresii si review-uri. Urmeaza predarea stafetei...catre noua generatie....

Leave a comment:

• ticker
    replied
    Ti-am copiat si aici postul ca sa ai deschis topicul cu masinuta ta.

Asteptam impresii si poze (sper ca n-am gresit culoarea).

Sa ai noroc de ea!

Leave a comment:

Working...
X