yobit net
TOMSKY: '08 Honda CR-V 2.0 i-VTEC Executive, Carbon Grey Pearl - Hondafan

TOMSKY: '08 Honda CR-V 2.0 i-VTEC Executive, Carbon Grey Pearl

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

To ryloy :Uite o poza....mai ai timp sa te razgandesti...........eu sa vin sa te enervez poate......Giugiaro nene......
    Last edited by FLORIN CRISTEA; 20-10-09, 15:56.
    Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

Comment

Mi le aduce vivi diseara pana acolo fac o ora numai dus. daca stiam ca o punem de o intalnire veneam eu, asa mi-am aranjat si altele pt seara asta..
      Marca? Tot din alea care iti "place" tie, vredestain wintrac 4 xtrem
      2008 CR-V 2.0 Exe, poze,

Comment

Sa-mi zici si mie cat te-au costat pe PM ca pentru alea scumpe nu-mi ajunge decat de unul ...m-au ruinat astia cu taxele lor.
        Bafta!
        '08 Honda CR-V 2.2 i-CTDi Executive, Nighthawk Black Pearl

NU mai folositi luminile de ceata atunci cand nu trebuie!

Comment

Post # 76 e cu " dedicatie"...pentru Bogdan......
          Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

Comment

Frate...dar tu nu te potolesti...la varsta ta mai crezi in povestile cu Fat-Frumos(a se citii :un cauciuc "the best" desenat de giugearo)...treaba voastra...sa zici mersi ca o sa-ti raspund la telefon...si o sa vin sa te scot de pe unde o sa ramai...si asta asa...ca te cunosc si esti simpatic...

...pai daca zici ca te pricepi si pui poze d'astea de comparatie...ar fi trebuit sa stii ca e mai bun profilul cu "mai multe si mai mici" dacat dungat in zig-zag si continuu"...sau ma rog, stiu aia care s-au dat macar 2-3 ture pe teren dificil...dar stai linistit, ti-am spus ca o sa-ti raspund la telefon

...mai bine suna-l pe Vivian si grabestete sa iei jentile de la el...ca am auzit ca nici el nu te mai crede ca le vrei...saracu' se chinuia sa gaseasca alt client...sau nu stia cum sa-i refuze pe altii pt tine...

tomsky, sa le stapanesti sanatos..si la cat mai multa actiune!

Hai Baftoase !
            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/ryloy/
            http://www.hotelcehov.ro/

Comment

Cat e Vredestein-ul pana la urma?

Comment

Vivi mi-a oferit un super pret, chit ca sint fabricate la sf lui 2008. Am iesit mai ieftin asa. Sa vad la primavara daca o sa am bani sa trec pe 19 pt cele de vara.
                Last edited by tomsky; 21-10-09, 14:01.
                2008 CR-V 2.0 Exe, poze,

Comment

Sa inteleg ca pe astea de iarna le pui pe jantele pe care le are masina din fabricatie?

Comment

Da. Altfel, daca treceam pe 17 ma costa mai mult (jante+gume) iar pe 16 nu am indraznit, mi-e ca arata ciudat.
                    2008 CR-V 2.0 Exe, poze,

Comment

Gata, am incaltat-o de iarna. Cam devreme, dar pana la sf lui octombrie se strica vremea si nu avea rost sa mai aman pt o saptamana. Toata distractia 200 roni (azot, echilibrare...) Deja devine rentabila faza cu jante dedicate iarna /vara.
                      2008 CR-V 2.0 Exe, poze,

Comment

Scump doamna ..scump.....alaturi era mai ieftin......halate..halate aveau...?????.....
                        Devine foarte rentabila.......cu timpul.....

Comment

ca bani cam tot pe acolo...dar mult mai comod...si mult mai greu de dus in beci..plus ca poti sa le vinzi dupa aia...plus ca poti sa iei 2 rezerve dupa tine cand faci off-road...pardon asta nu trebuia sa o spun, ca cica nu poate ...mai bine tac...
                          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/ryloy/
                          http://www.hotelcehov.ro/

Comment

N-am vazut atata agitatie pe aria de My CRV de cand sint eu pe forumu asta. Doamna ajuta si la cati mai multi colegi

Am pus gumele de iarna si wk asta am mers cam 400 km cu ele, sint super dpdv al zgomotului (din auzite de pe la prieteni asta ar fi putut fi o problema). Acu astept cu interes zapada sa vedem ce pot.

Halate albe... mama lor de hoti, m-am saturat de "taxa de bucuresti". Daca ar fi dupa mine m-as muta inapoi in valcea sau la soacra-mea, in mioveni, oriunde, numai sa scap de aici. Daca schimbam cauciucurile acasa as fi platit vreo 60-70 lei pt aceleasi servicii.

Mi-au aparut si primele "semne" de bucuresti, o infundatura mica pe capota (asta am descoperit-o inainte de nationala de la sambata de sus, deci e "veche" de vre-o 2 sapt) si o julitura pe portiera dreapta fata, pare a fi o alta portiera deschisa "cu grija" Asta e, noi sa fim sanatosi ca tabla se indreapta (da' e dureros cand le descoperi, cel putin la aia de capota imi venea sa urlu de furie cand am descoperit-o)

- cateva poze din telefon (mai vechi da' interesante, de pe vremea cand era cald si frumos si eu eram la tara )
                            Last edited by tomsky; 27-10-09, 21:12.
                            2008 CR-V 2.0 Exe, poze,

Comment

pentru anti infundat, mi-am pus pe usi niste benzi de cauciuc viosite in culoarea masinii. au fost vreo 300 de # parca, dar au meritat nu am nici o urma pe masina

Comment

Originally posted by tomsky View Post
                                Daca ar fi dupa mine m-as muta inapoi in valcea sau la soacra-mea, in mioveni, oriunde, numai sa scap de aici.
                                Eu acum as pleca de aici daca as stii ca am un loc de munca. In afaceri nu ma bag ca sunt inginer. Sincer mi se pare un oras dezumanizant si imi e sila ca sunt nevoit sa muncesc aici...dar CR-V-urile ne fac viata mai frumoasa nu-i asa?!?
                                Sper sa mine sa intarzie cat mai mult primele semne de Bucuresti.
                                '08 Honda CR-V 2.2 i-CTDi Executive, Nighthawk Black Pearl

NU mai folositi luminile de ceata atunci cand nu trebuie!

Comment

Working...
                                X