APOSTELNICU: '08 Honda CRV 2.0 A/T Executive, Deep Pearl

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• APOSTELNICU: '08 Honda CRV 2.0 A/T Executive, Deep Pearl

Salut!

De vreo 2 luni sunt posesor de CRV 2.0 Executive AT ai pot spune ca masina asta are un raport calitate/pret foarte bun. Am o singura problema pe care am mai regasit-o pe forum: harta de RO pt NAVI. am vorbit la HONDA si mi-au spus ca daca nu vand 3000 unitati/an cu NAV atunci nu o sa intre in plan dezvoltarea hartii pe RO ceea ce mi se pare cam deplasat. Anul asta pana ieri vandusera 2400 de bucati deci cam greu sa faca pragul pana in decembrie.
    Intrebari:
    1. exista cineva care a transformat vreo harta Garmin sau Igo pentru sistemul de nav de pe CRV? Teoretic se poate da sigur dureaza si costa. Un software developer bun poate sa o faca for the right amount ca sa zic asa.

2. a folosit cineva IGo Limousine sau Garmin BlackBox cu sistemul de pe CRV? Ma intereseaza daca se poate folosi touch screen-ul in caz contrar e sucks solutia ca doar nu stau sa scriu din telecomanda in mers numele restaurantului sau hotelului unde vreau sa ajung... :-)
    Last edited by ticker; 15-11-08, 14:42.

Salut!

Sa va bucurati de masinuta si sa aiba grija de voi.

In privinta navigatiei nu cred ca s-a ajuns la o concluzie. Deocamdata nu se poate in Romania

Da un search dupa "Navigatie" si vezi ce mai zic baietii.

P.S. Ce culoare are CRV-ul vostru?
    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

sigpic

Comment

Originally posted by ticker View Post
      P.S. Ce culoare are CRV-ul tau?
      e deep pearl adica un negru metalizat care in soare se transforma in maro metalizat foarte inchis... e funky :-) ma rog masina am luat-o pentru nevasta-mea dar asta e alta problema. ma cearta mereu cand i-o iau si i-o iau des ca imi place mult, e foarte comfortabila
      Last edited by hondatu; 15-11-08, 18:10.

Comment

Felicitari !
        Fii bine venit printre posesori !
        Sa te bucuri de ea (voi) fara evenimente neplacute !

Asteptam impresii! Neaparat!

Muta bafta!
        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/ryloy/
        http://www.hotelcehov.ro/

Comment

Fi binevenit printre noi Apostelnicu!
          Felicitari pentru masina, sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri cat mai mult timp de ea!
          HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

Comment

Working...
          X