MICHAELRO2001: ´08 Honda CR-V 2.0 Executiv, Galaxy Gray

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ti se pare mult consumul de 10l?...eu ce sa mai spun ca a mea consuma 12.7 in oras si 9.7 in afara

    Comment


    • asteapta vreo 10000 de km si dupa aia o sa isi dea drumu'

      Comment


      • eu am civic type-R

        Comment


        • Originally posted by Bflorinel View Post
          ti se pare mult consumul de 10l?...eu ce sa mai spun ca a mea consuma 12.7 in oras si 9.7 in afara
          Stai linistit ca iti consuma foarte putin (daca chiar atat consuma real - nu pe BC)...sa vezi cum e cu type-r printr-un oras cu adevarat aglomerat
          2008 Honda Civic 5d i-shift

          Comment


          • ce masina bestiala aveai aseara!

            Comment


            • Pentru toti baietii si fetele de pe forum va urez multa sanatate si fericire, sarbatori fericite si la anu' toti sa facem bani sa ne mai luam o honda, de preferat un Legend
              Mihai

              Comment


              • Legendul e prea tare,l-am simtit pe propria piele,insa e putin cam greu de intretinut!

                Comment


                • Se apropie sarbatorile si avand in vedere ca anul asta sunt loco, bebe nu permite sa plecam nicaieri inca( are 5 luni) ma gamdeam ce o sa fac la anu' de sarbatori.

                  Am ramas cu amintiri f. placute din concediul de anu trecut, cand am fost in italia doua saptamani. Nu stiu dc ati ajuns prin "cizma" dar sunt pe acolo niste zone superbe de mers iarna. Deasupra orasului milano, la granita cu Elvetia este lacul Como, E un lac frumos inconjurat de munti, jumate la italieni juma' la elvetieni. Eu am fost in iulie in zona, cred ca iarna e o feerie. Era plin de iahturi, vile si hoteluri de 5 stele.

                  O alta zona la fel de frumoasa dar mult mai spectaculoasa mi s-a parut in muntii alpi intre Austria si Elvetia.e o feerie acolo, varfurile muntilor sunt inzapezite si vara, totul e verde. unde nu e sosea sau localitate, este padure.
                  Soseaua , nu e autostrada, cu patru benzi e pe la 2800 m altitudine, e o ordine si o curatenie pe strazi mai ceva ca in spital la noi. Dar din pacate in Elvetia este foarte scump totul, de la vinieta, benzina pana la apa plata si mancare. Nu cred ca merita de mers in concediu aici.

                  Dupa ce treci din Elvetia in Austria prin lichtenstein si treci printr-un tunel de 16 km lungime ajungi intr-o vale lunga de vreo 100 km si lata de vreo 5-6 km cam cum e valea oltului dar nu la fel de sinuoasa ci dreapta si lunga.
                  Soseaua este pe la 1400-1500m si varfurile sunt pe la 2500m esti ca pe fundul unui U .
                  Am vazut o multime de cascade mici care cadeau de sus de pe varfuri vertical cate 100-200m. Daca a-ti vazut reclamele alea de la milka in muntii Alpi, chiar asa este. Dc vara era asa frumos iarna cred ca e o super acolo. Muntii sunt mai salbatici decat pe valea jiului de ex.
                  Valea asta lunga se termina si ajungi pe undeva in vestul austriei in Innsbruck. Un orasel- statiune foarte frumuos, la poalele muntilor. O sinaia combinata cu vatra dornei si cu poiana brasov dar mult mai curat, mai frumos si mai mare. E al doilea oras de munte ca frumusete care l-am vazut vreodata. Primul este Taormina in Sicilia. Dar asta e o alta poveste.
                  Poate cand o sa mai am timp si dc vreti o sa va povestesc cum este in zona dintre italia si franta pe costa de azur, monte carlo, Nice, San Remo sau in alte zone unde am fost.

                  Dupa cum se vede visez cai verzi pe pereti. mai vorbim, s-a trezit ala micu si trebuie sa am grija de el ca maica-sa e la coafor.
                  Hai Pa!

                  Comment


                  • Ha!....ce spuneai de talent???.....te ascundeai ....

                    Frumos povestit si un subiect interesant....nu mai stau ca trebuie sa fac o treaba similara cu a ta....

                    Continua!Bafta!
                    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/ryloy/
                    http://www.hotelcehov.ro/

                    Comment


                    • ieri am fost toata ziua la rasnov, am dat drumu la o statie petrom acolo. am intepenit de frig . -16C
                      am plecat la 3 dimineata si am ajuns la 10 aseara. medie 8.5

                      Comment


                      • a cui e civicul ala cu nr de inmatriculare VAJ?

                        Comment


                        • il lasa un tip care sta prin zona. nu stiu cine este.

                          Comment


                          • Salut! Mai doresti sa faci ceva modificari la masina?

                            Comment


                            • nu mai fac nici o modificare nimic.
                              acum sunt in cautari dupa un replacement pentru masina nevestii.

                              Comment


                              • Se cauta posesori de CR-V pentru fotografii Calendar Hondafan...
                                http://www.hondafan.ro/forum/showthr...t=4110&page=19

                                My '08 Civic Sedan 1.8 M/T
                                hondacivic.ro
                                blog.margescu.ro

                                Comment

                                Working...
                                X