MICHAELRO2001: ´08 Honda CR-V 2.0 Executiv, Galaxy Gray

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pfoaa credeam ca am scapat de aia.....ce pacat!

    Comment


    • Ha...Ha...

      Stiu cum e.....eu am comis-o cu un Xbox...de o luna toata lumea ma trimite si pe mine la tratament...haios este ca nevasta-mea m-a balacarit in toate felurile, da cand a pus mana pe consola nu-i mai puteam deslipii degetele...nu am scapat pana nu i-am luat si ei un sa jucam la dublu...
      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/ryloy/
      http://www.hotelcehov.ro/

      Comment


      • azi am luat de la Mara covorasul de cauciuc de portbagaj. e super misto. gros, antiderapant si vine la marele fix. nu se misca nici un mm. mi-a placut.

        Comment


        • super tare ce id aveti?

          Comment


          • dc te referi la id-ul de la yahoo messenger atunci e michaelro2001

            Comment


            • la noul showroom mara motors sunt tot cei din bariera

              Comment


              • mai aveti de gand sa faceti ceva modificari la CR-V...il intereseaza pe un prieten oferta la citroen C3 vreau cateva datalii ptr ai oferi si eu lui

                Comment


                • c3 albastru deschis, masina nevesti,martie 2007, consum in oras max 8 la suta, afara 5, 7000km. abia a inceput de vreo mie de km sa isi dea drumu. trebuie preluat leasingul la volksbank ,mai sunt 15 rate parca. eu vreau ceva in jur de 6500 E. AC, servo, 2xair bag, abs, oglinzi+geamuri fata electrice, mp3.

                  Comment


                  • ratele cat sunt pe luna?

                    Comment


                    • vreo 280 E cu Casco si TVA

                      Comment


                      • azi am avut zi plina.
                        sunt plecat de la ora 5 dimineata la botosani. de la focsani pana la bacau am mers f. nasol. noapte, ploaie, ceata, oribil.
                        de la bacau a inceput sa ninga un pic, fara sa se puna pe sosea.
                        Apreciez din ce in ce mai mult cauciucurile, sunt f stabile si silentioase inclusiv la viteze mari.
                        singuru lucru nasol e consumul mai mare cu un litru.
                        de la botosani la tg. frumos am mers mai sport.....cat mi-a permis drumul, bineinteles. consumul a iesit in cei 80km de 10.7l la suta in rest 9.2-9.3
                        Acum sunt la un petrom la Adjud si mananc de pranz. tocmai au modificat pretul la combustibil, benzina 2,98 motorina 3,42.
                        Nu am vazut nici un crv pe drum, de fapt nici o honda.

                        cand vreau si eu sa salut nu dau de nimeni

                        Comment


                        • Las' ca nu e mare consumul pt ce performante i-ti ofera cauciucurile.

                          Deja am facut norma de intalnit cr-v-uri, 3 buc, pe Colentina...pana diseara...mai e , insa in timpul sapt sunt cu Merc-ul asa ca nu se pune pb de salut.

                          Ce sa-ti zic...Drum Bun!...si fara evenimente.
                          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/ryloy/
                          http://www.hotelcehov.ro/

                          Comment


                          • Azi dupa ce am plecat din adjud m-am intrecut cu un tip cu un accord nou pana la focsani . 2.4 cred ca era. am ajuns pana la 190 amandoi. eu nu mai aveam ce si el cred ca se inmuiase ca era umed pe jos si avea cauciucuri de vara. cred ca avea cutie automata deoarece accelera mai greu decat ma asteptam.
                            La dus se tot tinea dupa mine unu cu dodge nitro. de la focsani pana la roman.
                            A intrat la peco ( de ce oare?)
                            Il cam pierdeam la iesirile din localitati dar recupera in sate. eu mergeam cu 80-90 el avea mai mult. Au impanzit astia E85 de camere fixe.

                            Comment


                            • ce plimbaret esti!

                              Comment


                              • in comparatie cu soferii de tir nu sunt. ce ? 60000km pe an e mult?

                                Comment

                                Working...
                                X