MICHAELRO2001: ´08 Honda CR-V 2.0 Executiv, Galaxy Gray

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AHA MULTUMESC!Are si civic type-R ca al meu?Aveti idee care este progrmaul ca pe internet nu gasesc nimic despre noul showroom?

    Comment


    • Program showroom:
      luni-vineri: 9-19
      sambata: 9-14

      http://maramotors.ro

      nu cred ca am vazut vreun type R pe acolo dar sincer nu m-am uitat cu atentie.

      http://www.volkswagen.ro/modele/scirocco/ sata va fi viitoarea achizitie, prin primavara sper.
      ticker
      Administrator
      Last edited by ticker; 05-12-08, 22:40.

      Comment


      • e bestial are varul meu care sta in centru!Dar va dau un sfat nu merita atatia bani e cam 33 k....La drum se comporta ca si GOLF V GTI mare diferenta nu se simte dar sunt banii dumneavoastra faceti ce vreti

        Comment


        • parerea mea ar fi sa va mai ganditi in legatura cu scirocco nu are nimic in plus fata de GOLF V GTI.Sfatul meu este sa testati piata nu zic ca nu imi place ca il ador chiar,dar la pretul care il are are prea putine dotari.Sunt banii dumneavoastra asta este doar o parere

          Comment


          • aia era o propunere dc vand citroenu lu' nevasta.
            asta in loc la crv cand il voi vinde: http://www.auto-motor-si-sport.ro/article/224

            Comment


            • audi e altceva ....dar dc vreti sa dati CR-V ca e HONDA si e foarte frumos?knd il vindeti si cam la ce pret(aproximativ)?

              Comment


              • oricum, cu noua taxa nu cred ca o sa mai cumpere cineva masini cu motor mai mare de 2.0.
                ar fi o optiune sa iau un golf 6 benzina 2.0 TFSI dar nu stiu inca. ma mai gandesc.

                Comment


                • Am observat ca odata cu criza economica nu se mai cumpara masini noi iar cele SH nu prea se mai vand....uitati-va si la Subaru ca merita

                  Comment


                  • dupa experienta neplacuta cu honda in privinta service-ului, sunt reticient cu privire la masini cu service cine stie pe unde. la Audi, Vw, Skoda stiu unde sa ma duc, am prieteni, ma descurc.
                    Subaru nu imi place cine stie ce.

                    Comment


                    • Este un ferrary F430 in Braila pe strada Galati.....La Honda inca nu am fost in service ca nu am facut 10 000 km dar unde este service Honda?eu stiam ca este la APAN

                      Comment


                      • crv-ul o sa-l tin pana spre 100000km, adica prin iarna 2009 primavara 2010.

                        Comment


                        • a credeam ca il vindeti acum ca stiu ca este nou....Il vad in fiecare seara pe trotuar ca eu trec spre casa cu masina

                          Comment


                          • tocmai aia e problema. Era la Apan. Cei care repara Logan repara si Honda. Sunt asemanatoare nu?
                            Acum cu service-ul nou poate e mai bine, sper.

                            Comment


                            • Cei de la noul showroom sunt mai primitori sau sunt la fel ca cei de la Mara Motors din bariera?

                              *Moderator edit: Atentie la insulte pe forum.
                              ticker
                              Administrator
                              Last edited by ticker; 06-12-08, 22:28.

                              Comment


                              • reprez. din bariera s-a desfiintat.
                                Sunt aceleasi persoane.

                                Comment

                                Working...
                                X