RIONES: 07 Honda CR-V 2.2 iCTDI, Nighthawk Black

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• RIONES: 07 Honda CR-V 2.2 iCTDI, Nighthawk Black

Ma bucur ca am reusit si eu sa intru in clubul Honda cu un CR-V. Am ridicat astazi masina de la Asko si astept acum sa mai treaca citeva zile sa vorbesc si eu despre masinuta mea. Acum as fi de-a dreptul gretos de la prea multe superlative. Am condus-o pe autostrada spre constanta si e superba.Vreau sa-i multumesc domnului Ionut Bilciurescu de la Asko pentru tot sprijinul acordat, precum si tuturor membrilor acestui forum, pentru ca, in final, am cumparat masina dupa ce am citit postarile lor referitoare la CR-V. Imi dorisem mult sa vad aceasta masina inainte de a o cumpara, dar n-a fost posibil in constanta.
    Am si o intrebare pentru cei ce au masina de mai demult. Cum se pot vedea parametrii de pe trip computer (eram curios ce consum mediu am avut), pentru ca nu reusesc sa identific butonul sel-reset (in carte e prezentat numai pentru multiinfo display si nu e cazul meu).
    Honda CRV 2.2 i-CTDI,Executive,Nighthawk Black

Felicitari pentru achizitie !
    Sa o stapanesti sanatos !
    Ma bucur cand aud ca mai apare un hondar din cta ...ca si eu sunt din judet artyman:
    '18 BMW X1 18xd
    '15 BMW i3 range extender
    ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

Comment

Bravo ! S-o stapanesti sanatos si sa ne salutam in trafic . Fotografii cand pui ?
      I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
      My cars:

'09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
      '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
      '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
      '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
      EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
      EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
      EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
      EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
      EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
      EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

Comment

Apesi succesiv pe butonul din dreapta ceasurilor de bord.
        Sa o stapinest sanatos
        Honda CR-V 2.2i-CTDi

Comment

Multumesc de urari.Am descoperit si eu,pina la urma,butonul.Am avut pe o traversare de bucuresti si drumul pe autostrada un consum de 8.4%, cu CC fixat pe 130km/h.Sunt curios cum va fi cu consumul de ulei la mine.
          Honda CRV 2.2 i-CTDI,Executive,Nighthawk Black

Comment

Working...
          X