CME: '08 Honda CR-V 2.2 i-CTDi Executive, Nighthawk Black Pearl

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Gata si pozele.

Click image for larger version

Name:	20140522_155854.jpg
Views:	1
Size:	29.5 KB
ID:	718051Click image for larger version

Name:	20140522_155910.jpg
Size:	45.1 KB
ID:	718052Click image for larger version

Name:	20140524_201217.jpg
Size:	54.8 KB
ID:	718053Click image for larger version

Name:	20140524_201226.jpg
Size:	53.4 KB
ID:	718054Click image for larger version

Name:	20140524_201231.jpg
Size:	50.9 KB
ID:	718055

Comment

Bravos frumos. La faruri ma intereseaza ce le-ai facut si unde. Tre' sa le polișez pe ale mele si apoi folie. Ai zis ceva de "lacuite" ...dezvoltă un pic . Multumim frumos...

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
      Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

Comment

S au curatat cu smirghel de diferite granulatii apoi au fost spalate si degresate,lasate sa se usuce si apoi s a pus lac in pistolul de vopsit si s au lacuit.

Comment

Vreau sa pun un eleron pe haion, sa schimb jantele si gata.Am gasit leduri facute special pt CRV dar sunt inca scumpe(90 ).Avantajul e ca se incadreaza perfect sub far pectru ca nu sunt drepte la capete,au unghi.

Comment

Originally posted by CME View Post
            S au curatat cu smirghel de diferite granulatii apoi au fost spalate si degresate,lasate sa se usuce si apoi s a pus lac in pistolul de vopsit si s au lacuit.
            Unde ai facut aceasta operatie...??..firma...service auto..??

Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

Comment

In Pitesti la un prieten care are un atelier de reconditionat jante.Farurile trebuie date jos si costa in jur de 100 lei.

Comment

Pitesti...nu e cazul. Multumesc oricum. Am sa le fac in Buc dar nu cu lac ci cu folie si polish tot 100/ bucata.

Comment

Gata inca o revizie.Inlocuit ulei Eneos Sustina 5w40 si filtre.Pana acum nu am avut nici o problema.Stiti cum se reseteaza intervalul de service?
                  Multumesc.

Comment

Se simte calitatea uleiului la motor.Consumul este foarte bun.
                    5.8-6% in exterior si 8% in oras.Am 108 000 km acum si nu am ce sa reprosez.

Comment

Aveti idee daca se poate activa functia de deschidere a geamurilor din cheie ?
                      Multumesc.

Comment

Nu cred sa fie o asa functie!

Comment

Eu am cautat pe cineva care sa-mi poata face inchiderea geamuri si trapa & pliere oglinzi la inchidere masina . Modelul fiind CRV 2006 mi s-a spus ca nu se poate face decat pentru geamul fata la sofer. Am renuntat. Imi este frica de interventii majore asupra instalatiei electrice.

Comment

Working...
                          X