SIRNEA_A/T: '05 Honda CR-V 2.0, Silver

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• sirnea_a/t
    replied
    merci de urari. am incaltat-o cu dueler H/T (o groaza de bani) dar sper sa ma poarte cu bine pe drumurile romaniei. o sa merg si pe drumuri pietruite cu ceva panta.
    deja imi place cum merge, dar am o intrebare: in dreapta volanului langa butoanele de incalzire a scaunelor(o fanta mica de aer) este ceva care bazaie, ca un cooler mai ales cand e rece dupa ce se incalzeste nu de mai aude asa tare, stiti ce e acolo???

Leave a comment:

• alex2680
    replied
    Am mers eu cu CR-V-ul 2008 cu anvelope de vara printr-o zapada imensa. Pur si simplu am facut urme, masina de deszapezit nu intrase deloc in zona aceea. Anvelopele erau rulate 15k km maxim. Timp de 2 ierni nu am simtit nevoia de anvelope de iarna pe ea. Pe offroad nu am bagat-o

Leave a comment:

• WillyCR-VFAN
    replied
    Ai facut o alegere buna, nu e ea cea mai pricopsita la capitolul 4x4, din ce-ai enumerat tu acolo, dar isi face treaba bine, depinde si ce-i ceri, nu te lasa la greu, iar pe drumuri normale e chiar o placere sa te "dai" cu ea, s-o stapanesti sanatos !
    Last edited by WillyCR-VFAN; 20-02-11, 01:35.

Leave a comment:

• Daniel.
    replied
    Bine ai venit,

4x4 nu este permanent, se cupleaza cand pierde aderenta fata, cu anvelope adecvate se descurca onorbail in multe situatii dificile.

Intr-un fel este mai ok ca nu are tractiune 4x4 permanenta ptr ca consumul este mai decent. Daca se poate numi decent

Leave a comment:

Working...
X