CATALIN RUS: '17 Honda Civic Tourer Lifestyle 1.8. A/T, Twilight Blue

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

E automata….,ma uitam la motul ! Multumesc !

Comment

Dragi colegi !!! S a schimbat politica la Honda?!!! Sunat la reprezentanta honda (cea mai aproape de mine) si mirarea mea …nu se mai face nimic cu piesele clientului ! (Ulei ,filtre…etc!) De cand si de ce?

Comment

ce reprezentanta. Eu am fost la Honda Nord si au fost ok cu piesele mele
        Honda Civic x 2020 1.5 182 CP

Honda Civic IX 2015 1.8 142 CP

Comment

Baia Mare !rep Honda! Doar piese , uleiuri …de la ei ! Te obliga sa pui ce vor ei in masina ta ! Am vb peste granița , fiind aproape si acolo ….se poate , ca le ajunge cat fac din manopera ! Nesimțire pe la noi …cum vor ei sa ti impună ce piese sa pui pe masina ta ! Totuși nu inteleg ..cum te poate respinge un service daca nu iei piesele de la ei !!!!

Comment

Salutare! Azi am schimbat ulei motor și filtre Amsoil 0-20 si facut schimb lichid frāna in reprezentanta Debrecen ( unde s a putut cu uleiul meu ) la romānii noștri nu le ajunge doar manopera ! Băieții au lucrat frumos și mi au completat și antigelul (īn preț) . Să văd cum se comportă cu Amsoil ! Īn rest totul ok …

Comment

Salut,

Chiar te rog sa revii cu impresii! Eu am avut senzatia ca e chiar ce trebuie Amsoil 0w20
              Honda Civic x 2020 1.5 182 CP

Honda Civic IX 2015 1.8 142 CP

Comment

Eu folosesc de ani de zile (200.000km+) doar Eneos Premium Ultra 0w20. E ieftin si foarte bun (pret decembrie 2023 - sub 150lei pt bidon 4 litri)
                Schimb de 2 ori pe an si nu am probleme.

Comment

Salutare! Īncet studiez piața anvelopelor pentru vară … ce ziceți de anvelopele Falken Azenis FK 520 ? 225 45 17 y xl 70 db …ce ma deranjeaza e ca sunt xl si nu stiu daca nu va fi f rigida !
                  catalin rus
                  Senior Member
                  Last edited by catalin rus; 17-01-24, 15:18.

Comment

Originally posted by catalin rus View Post
                    Salutare! Īncet studiez piața anvelopelor pentru vară … ce ziceți de anvelopele Falken Azenis FK 520 ? 225 45 17 y xl 70 db …ce ma deranjeaza e ca sunt xl si nu stiu daca nu va fi f rigida !
                    . Am facut comanda la Goodyear f1 Asymmetric 6 225 45 17 y. Nu am vrut xl și Falken la care mă gāndeam să rămān avea doar xl și mai zgomotos! Sper ca am ales bine ..

Comment

Au sosit anvelopele Goodyear f1 asymmetric 6 225 45 17 69 db y . Made īn Germania ( 28.23) …. par ok (7 mm) , asteptam vara sa vedem cum se comporta !

Comment

Working...
                      X