PaulC: '20 Honda Civic Sedan 1.5T, CVT, Elegance, Polished Metal Metallic

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• PaulC: '20 Honda Civic Sedan 1.5T, CVT, Elegance, Polished Metal Metallic

Salutare colegi,

De aproximativ o zi sunt fericitul posesor al Civicului Sedan
    Masina este WOW. Da, mai are ea mici chestii care nu imi plac dar senzatia pe care o am cand o conduc, sunetul motorului si stabilitatea sunt imbatabile.
    Stiam asta de la test drive, momentul in care m-am indargostit de masina asta , am si platit avansul pe loc si am anulat celelate test drive-uri la un Kia Xceed si o Mazda 3
    O sa revin cu impresii dupa ce parcurg cativa kilometri.
    Attached Files
    Last edited by hondatu; 20-01-20, 09:05.

Bine ai venit si felicitari pentru alegere!

Sa o conduci cu placere!
    I don't care if you're black, white, straight, bisexual, gay, lesbian, short, tall, fat, skinny, rich or poor. If you're nice to me, I'll be nice to you. Simple as that. ― Robert Michaels MD - 2007 - Graduation Speaker

Comment

Salut, felicitari pentru alegerea facuta! Si eu astept livrarea masinii in Mai, aceleasi specificatii, drumuri bune!

Comment

Sedan am si eu,aceeasi culoare !Sa o alergi cu placere maxima !O masina super !

Comment

Felicitari pentru achizitie! Sa te bucuri de ea. Identica este si a mea, dar pre-facelift, cu diferentele aferente.

Comment

Felicitări și drumuri frumoase!

Comment

Felicitari, aceasi combinatie o am si eu. Totusi am o intrebare. Cei de la reprezentanta nu ti-au facut oferta cu tot cu cauciucuri de iarna? tinand cont ca suntem in sezon?

Comment

Felicitari pentru achizitie si sa ai noroc de ea!
                HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

Comment

Sa ai noroc de ea!
                  '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

sigpic

Comment

Felicitari pentru achizitie!
                    Sa o conduci cu placere!!!

Comment

PaulC, am o mare rugaminte, se poate o foto cu lumina ambientala? Am tot cautat pe net insa nu gasesc nimic, sunt foarte curios cum se vede, am inteles ca se poate schimba in 3 culori?

Comment

Catalin21 pentru lumina ambientală trebuie sa achiziționezi un pachet special si este doar culoarea albastră si nu l am.
                        Ce vine default este un beculeț mic pe plafon, langa oglindă care este tot albastru și luminează in zona schimbatorului dar este destul de vag.

Comment

PaulC Am omis sa specific, exact la acel led micut din oglinda ma refeream , stiu de acel pachet optional. Sa inteleg ca nu lumineaza tetiera si navigatia asa cum am inteles de la dealer?

Comment

Working...
                          X