MUTURUC: '17 Honda Civic Sedan 1.5 CVT Executive, Midnight Burgundy Pearl

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• BBR91
    replied
    La alta reprezentanta.

Leave a comment:

• Muturuc
    replied
    Imi pierd garantia daca merg, plus ca nu vreau sa fie facut asa la graba. Vreau sa fie ca noua, nu sa se vada clar daca as merge la alt service

Leave a comment:

• KMR
    replied
    Cum crezi că te poate ajuta cineva de pe forum, online? Dacă ai dubii depre service-ul la care ai mașina. mergi la altul.

Leave a comment:

• Muturuc
    replied
    As avea nevoie de poze cu pozitia radiatoarelor, are cineva?

Leave a comment:

• Muturuc
    replied
    Am o intrebare, Radiatorul de apa este langa cel de clima? ei au spus ca toate 3 sunt sparte. Eu aveam probleme cu AC-ul inainte si el imi spune ca e de la impact ca s-a scurs tot freonul. Am nevoie de ajutor va rog.

Leave a comment:

• Muturuc
    replied
    Iar am mai avut ceva la aripa si usa si pe primul deviz a zis ca e 7,7 mii lei. Azi au spus ca e undeva pe la 4 mii in total aripa si usa. Ce pot face, incearca sa ma curete de bani

Leave a comment:

• Muturuc
    replied
    La inceput a zis ca va vi in jur de 17mii. Dupa primesc telefon si zice ca undeva pe la 28 mii ca s-au spart 3 radiatoare si nu stiu ce. E normal?

Leave a comment:

• KMR
    replied
    Păi te duci și le spui că ți se pare enorm. Ce Ónseamnă asta Ón bani?

Leave a comment:

• Muturuc
    replied
    Am primit devizul. Este o metoda de negociere sau ceva sa imi mai scada? Mi se pare enorm...

Leave a comment:

• Muturuc
    replied
    Oare ce masina de schimb voi primi cat a mea e in service? O honda???

Leave a comment:

• Muturuc
    replied
    Cand au dat-o jos de pe platforma, s-a oprit motorul cand a incercat sa bage in D. Iar probleme :/ Sper sa nu depaseasca 20.000 lei

Leave a comment:

• alexme24
    replied
    Originally posted by octi_b View Post
    Ai de plm, tu trolezi sau vorbesti serios?
    trollez, dar macar pastrez un limbaj decent , nu ca tine aparent. Am spus in ideea in care cunosc oameni care au reusit sa faca asta., eviden cunoscand oameni in asigurari. In fine, las-o asa.

Leave a comment:

• Muturuc
    replied
    Am mers 10 km pana la iesirea de pe autostrada, am pus apa. Dupa am chemat platforma si am ajuns inapoi in timisoara. Zgomotul de la motor se aude mai tare ca inainte de eveniment si suna ca o motocicleta. O fi o scurgere la evacuare la motor? sau turbina?

Leave a comment:

• octi_b
    replied
    Ai de plm, tu trolezi sau vorbesti serios?

Leave a comment:

• alexme24
    replied
    Acum nu vreau sa fiu ,,smecheras'' sau ceva, dar oare nu merge sa gasesti o masina identica cu a ta, tragi o poza doua si faci repede un casco..si astepti 1-2 saptamani si pe urma zici ca s-a intamplat evenimentul? stiu ca e mai romaneasca, dar ma gandesc ca iesi mai ieftin si cu ocazia asta o repari ca la carte in reprezentanta...

Leave a comment:

Working...
X