MUTURUC: '17 Honda Civic Sedan 1.5 CVT Executive, Midnight Burgundy Pearl

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• MUTURUC: '17 Honda Civic Sedan 1.5 CVT Executive, Midnight Burgundy Pearl

Am cumparat masina cu aproape un an in urma. Din pacate, in 5100 si ceva de km am avut 4 incidente. Primul, la Bacau am fost lovit in spate din a doua saptamana dupa achizitie. Totul e reparat la spate de atunci, dar portbagajul e putin ridicat in partea dreapta. 2. Cand am venit acasa, din cauza unor oameni parcati prost la poarta, a trebuit sa intru pe cealalta poarta si inapoi in a mea. Cand sa ies, s-a atins la usa soferului si usa stanga spate. Nu e grav, dar se observa ceva. Nu zgarieturi, dar ca niste puncte galbene. Al treilea incident, a fost iarna si a cazut zapada pe capota unde mi-a indoit destul de tare. Si ultimul sa speram, acum 4 luni, am iesit dimineata pe poarta si o vecina a inchis usa electrica in partea stanga, unde a lovit aripa stanga si usa. Se deschide dar greu. Prima revizie am avut-o ieri. Totul a mers ok, va tin la curent cu ce va urma.

In primul rand, bun venit si felicitari pentru masina! Desi nu ai pus poze, am vazut modelul si culoarea respectiva, arata super fain.
    Pe de alta parte, imi pare rau pentru ce ai patit. La primul eveniment, ce sa zic.... aia nu e reparatie ok... nu poti sa te intorci la ei sa le ceri explicatii si sa o faca cum trebuie?

Comment

Sa ai mai mult noroc de ea (de acum incolo).
      '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

sigpic

Comment

O sa fac niste poze maine, cu portbagajul. Nu stiu daca e ceva super important, dar nu cred ca vor face ei ceva. Si la bara spate am observat ca pe stanga e putin iesita inafara

Comment

Comment

Working...
          X