CLAW81: '19 Honda Civic Sedan 1.5T Executive A/T, Polished Metal Metalic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CLAW81: '19 Honda Civic Sedan 1.5T Executive A/T, Polished Metal Metalic

    Salutari la toata lumea! M-am inscris de curand pe acest forum deoarece in curand o sa intru si eu in "familia Honda".
    Am comandat pe 29 octombrie un Civic Executive AT si se pare ca termenul estimat de sosire in Bucuresti (Honda Nord) este de 15.03.2019.
    Stie cineva cam cat dureaza pana poti ridica masina dupa ce aceasta ajunge la dealer? Dupa aproape 5 luni de asteptare, citit articole, vizualizat poze si filmulete, deja simt ca nu mai am rabdare.
    O zi buna si multi km fara evenimente.

  • #2
    salut si bine ai venit ! depinde cand ajunge , a mea a ajuns dimineata si dupa cateva ore am fost dupa ea. ziceau ca daca ajunge la ei spre seara , doar a doua zi ti o dau. sa ai noroc la ea!

    Comment


    • #3
      Sa ai noroc de ea si sa o conduci cu placere multi km. fara de probleme.

      Comment


      • #4
        Sa ai noroc de ea si asteptare usoara. Mult nu mai e
        '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

        sigpic

        Comment


        • #5
          Mulțumesc. Credeam ca durează cāteva zile, sa o pregătească sau treaba cu numerele roșii. .

          Comment


          • #6
            Sa te bucuri de ea,cu multi km fara evenimente!
            A mea este la fel ca cea pe care o astepti,Executive dar MT Metalic Polished.Am asteptat-o 6 luni din aprilie pina-n octombrie 2018.
            Eu am ridicat-o de la Honda Brasov.Cind a sosit in depozitul de la Pitesti (era vineri) am achitat-o,iar duminica era la Brasov si am mers pentru livrare luni.
            Cam asta ar fi traseul,asteptarea e grea dar suportabila!La fel ca tine am citit tot ce era legat de masina,poze filmulete forumuri.O sa-ti fie foarte draga !

            Comment


            • #7
              Originally posted by windir View Post
              Sa te bucuri de ea,cu multi km fara evenimente!
              A mea este la fel ca cea pe care o astepti,Executive dar MT Metalic Polished.Am asteptat-o 6 luni din aprilie pina-n octombrie 2018.
              Eu am ridicat-o de la Honda Brasov.Cind a sosit in depozitul de la Pitesti (era vineri) am achitat-o,iar duminica era la Brasov si am mers pentru livrare luni.
              Cam asta ar fi traseul,asteptarea e grea dar suportabila!La fel ca tine am citit tot ce era legat de masina,poze filmulete forumuri.O sa-ti fie foarte draga !
              Sper. Abia aștept.

              Comment

              Working...
              X