Salutare si aici. Dupa ce m-am despartit de accord, am luat decizia sa luam noul civic. Dupa multe calcule, socoteli si discutii la dealer Honda Nord, am infaptuit si dorinta. Am dat civicul vechi la schimb, plus niste discounturi si asa am reusit. Momentan sunt in concediu, dar am primit poze cu masina care a ajuns. Fiind o masina din stock, va veni inmatriculata deja, date fiind noile politici WLTP. Mai trebuie sa astept actele pana pe data de 15 si apoi o voi putea lua.
https://ibb.co/dusNze
https://ibb.co/cjePCz
https://ibb.co/cJDUee
https://ibb.co/dusNze
https://ibb.co/cjePCz
https://ibb.co/cJDUee

. Sa o stapanesti sanatos si fara probleme !
). Nu e cazul.
Comment