CLAUDIU73: '16 Honda Civic Sedan 1.8 i-VTEC LS M/T, Alabaster Silver Metallic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Cand ma gandesc la telefonul cu care am facut acea poza...
    Cu riscul de a-l enerva pe Claudiu (pe care-l rog sa-mi ierte offtopicul), mai pun doua "opere" facute cu un telefon ceva mai bun.



    Comment


    • #77
      Nu mă enervez, din contra, am ca a doua pasiune fotografia. Daca cineva īmi spune cum sa pun poze aici, chiar am poze f ok, cu husele făcute, cu consumul de 5,0l/100km, etc...



      Click image for larger version

Name:	IMG_7670.jpg
Views:	2
Size:	42.3 KB
ID:	723578

      Uite ca am reusit sa pun si poze.

      Click image for larger version

Name:	IMG_20170218_120435.jpg
Views:	1
Size:	54.0 KB
ID:	723579Click image for larger version

Name:	IMG_7677.jpg
Views:	2
Size:	45.5 KB
ID:	723580
      Claudiu73
      Member
      Last edited by Claudiu73; 27-02-17, 17:03.

      Comment


      • #78
        consum realizat pe Valea Muresului
        Attached Files
        Claudiu73
        Member
        Last edited by Claudiu73; 27-02-17, 17:16.

        Comment


        • #79
          Superbe poze!!!
          Despre consum nu are rost sa mai spun ceva.

          Comment


          • #80
            Originally posted by vtin View Post
            Superbe poze!!!
            Despre consum nu are rost sa mai spun ceva.
            Asta că m-ai provocat īn sens pozitiv cu pozele.. Mai pun cāteva.Click image for larger version

Name:	IMG_7683.jpg
Views:	2
Size:	34.8 KB
ID:	723582Click image for larger version

Name:	IMG_7678.jpg
Views:	1
Size:	54.3 KB
ID:	723585Click image for larger version

Name:	IMG_7681.jpg
Views:	1
Size:	64.2 KB
ID:	723584Click image for larger version

Name:	IMG_7679.jpg
Views:	1
Size:	55.9 KB
ID:	723583

            Comment


            • #81
              incerc sa pun poze si cu husele puse. Le-am confecționat pe comanda aici: https://www.huse.ro/



              Click image for larger version

Name:	IMG_7692.jpg
Views:	1
Size:	47.4 KB
ID:	723586Click image for larger version

Name:	IMG_20170223_123949.jpg
Views:	1
Size:	59.6 KB
ID:	723587Click image for larger version

Name:	IMG_20170223_124022.jpg
Views:	1
Size:	68.4 KB
ID:	723588Click image for larger version

Name:	IMG_20170223_124157.jpg
Views:	1
Size:	42.2 KB
ID:	723589

              Comment


              • #82
                Suuuper faine!
                Ei bine, la cum iti "ies", vezi cum faci sa-ti gasesti timp pentru Nationala Hondafan!

                Comment


                • #83
                  Sincer, a fost doar o joacă de cāteva minute. Cānd se īndreaptă vremea ok, si o sa o spăl cum trebuie, o sa o provoc la o ședință foto. Despre ce naționala este vorba?

                  Incredibil mi se pare consumul realizat, 5,0l/100km abia am apucat sa fac cateva foto cu telefonul īn mers.
                  Claudiu73
                  Member
                  Last edited by Claudiu73; 27-02-17, 17:57.

                  Comment


                  • #84
                    Anual, in prima saptamana a lunii august, are loc o intalnire a posesorilor de Honda.
                    Locul de intalnire este, de regula, cat mai apropiat de centrul tarii pentru a fi accesibil cator mai multi hondari.
                    Exista si o sectiune pe forum dedicata intalnirilor nationale: http://www.hondafan.ro/forum/forumdi...?113-Nationale.

                    Comment


                    • #85
                      Sunt nou aici, pānă mă familiarizez cu totul mai pun īntrebări. o sa īncerc sa vin si cu sculele foto.

                      Comment


                      • #86
                        Un singur comment pt huse: modelul din zona centrala e foarte similar cu ce aveam eu pe Logan, din fabrica, in 2007.
                        '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Se pare ca eu sunt intr-o continua uimire... Husele arata foarte, foarte bine! Imi place cum arata si cusatura.
                          In materie de fotografie, avem cativa colegi exceptionali, vei avea cu cine sa te intelegi.

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by ticker View Post
                            Un singur comment pt huse: modelul din zona centrala e foarte similar cu ce aveam eu pe Logan, din fabrica, in 2007.
                            Sincer, de la firmă mi-au spus că materialele folosite la huse, sunt materiale folosite de diferiți producători la tapițeria mașinilor. Eu am urmărit să respect cromatica mașinii, si sa tina putin la mizerie. Prețul mi s-a parut de foarte mult bun simt, 410 Ron cu tot cu montaj. Materialul pare foarte rezistent, fiind peste ceea ce am văzut īn magazine. Nu urmăresc să fac reclama, dar chiar sunt foarte multumit, si merita pentru cine este interesat, mai ales daca are posibilitatea sa ajunga in Arad, sa poata alege materialul personal, nu prin monitorul calculatorului.

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by vtin View Post
                              Se pare ca eu sunt intr-o continua uimire... Husele arata foarte, foarte bine! Imi place cum arata si cusatura.
                              In materie de fotografie, avem cativa colegi exceptionali, vei avea cu cine sa te intelegi.

                              Husele sunt facute unde le-ai facut si tu. M-am bazat pe feed-back ul tau după folosirea cāțiva ani a lor. Pot spune ca sunt f incantat de ele.

                              Comment


                              • #90
                                Da, stiu, dar arata mult mai bine decat ale mele. Si materialele par mai bune.

                                Comment

                                Working...
                                X