CLAUDIU73: '16 Honda Civic Sedan 1.8 i-VTEC LS M/T, Alabaster Silver Metallic

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by vtin View Post
    Da, stiu, dar arata mult mai bine decat ale mele. Si materialele par mai bune.
    Cred că am avut avantajul că am reușit să ajung personal acolo, sa aleg materialele prin comparație reala, nu la calculator.

Comment

Care au fowt codurile materialelor pe care le ai ales? Ce combinatie? Adica daca as vrea sa comand huse identice cu ale tale...ce ar tb sa aleg?

Comment

Am observat ca au pus poze cu husele mele pe site in galerie, ii poti spune identice cu cele de acolo. O sa ma uit si eu pe site sa vad daca mi dau seama ce coduri sunt. Eu nu stiu codurile pt ca le-am ales de pe panoplie. Daca e cazul o sa sun sa intreb.

Comment

Felicitari! Foarte misto jucaria!!!
          Suuuper misto fotografiile!!!
          La multi km fara probleme!!!

Comment

Zici ca sunt din Arad?

Comment

O sa incerc sa ii rog sa mi trimita un esantion cu material. Eu stiu ce combinație vreau, dar nu stiu cu se vad in realitate.
              Par f bine facute husele si se aseaza perfect pe tapiteria originala.

Comment

multumesc mult

Comment

da sunt f ok husele. daca esti din Bucuresti putem stabilii o intalnire si le vezi real.

Comment

Originally posted by Claudiu73 View Post
                    da sunt f ok husele. daca esti din Bucuresti putem stabilii o intalnire si le vezi real.
                    Daaa.... intalnire, facem si noi? maine seara sau sambata dimineata?

P.S.: husele au gol pe lateralul scaunului pentru airbag-urile laterale?

Comment

• Si eu sunt din B

Comment

• super. vorbim in privat sau facem schimb de numere de tf?

Comment

• La intalnire #partikip si eu )

Comment

• scuze ca am răspuns asa tārziu. putem vorbi in privat sau la telefon si stabilim o īntālnire.

Comment

• Originally posted by AdrianPAB View Post
                              Daaa.... intalnire, facem si noi? maine seara sau sambata dimineata?

P.S.: husele au gol pe lateralul scaunului pentru airbag-urile laterale?
                              este o cusătura speciala pentru airbag

Comment

• salut! ce poti sa imi spui despre montajul huselor? este asa complicata incat sa necesite o vizita la cineva specializat? am un semn de intrebare legat de montarea husei pe sezutul banchetei. am inteles ca trebuie demontata. nu pare complicat, un surub si 2 cleme.

Comment

Working...
                                X