Din pacate, nu prea mai e de pastrat. La a mea (2008) a aparut rugina, din ce in ce mai multe piese se cer inlocuite, iar in trafic am din ce in ce mai mari probleme cu depasirea, dat fiind ca cei 174Nm nu ma ajuta deloc.
Daca te apuci de schimbat bucse, sa ai in vedere si pe cele de pe interiorul bratului inferior spate: se uzeaza in acelasi ritm cu cele mari de pe bratul fata si sunt destul de ieftine.
Daca te apuci de schimbat bucse, sa ai in vedere si pe cele de pe interiorul bratului inferior spate: se uzeaza in acelasi ritm cu cele mari de pe bratul fata si sunt destul de ieftine.

Comment