ROBROM: '07 Honda Civic Sedan ES 1.8L M/T, Silver

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• ROBROM: '07 Honda Civic Sedan ES 1.8L M/T, Silver

Salut!

De cateva saptamani sunt inregistrat pe forum, dar acum fac prezentarea mea, sunt posesor de un Honda Civic Sedan, si un indragostit de masina asta, am avut inainte alta care nu sa compare in nici un sens, nu vreau sa vorbesc despre dotari ca toti aici stim bine, inca nu am modificare pe ea, dar deja m-am gandit care vor fi, filtru de aer, muffler, folie,jante(), eventual prelungire, eleron dar sa vedem, sunt din Braila, si sper sa cunosc noi prieteni din Braila sau Galati sa discutam despre masini noastre.

Am pus cateva poze de masina mea pe signatura, sper ca il placa, si ma scuzati ca nu scriu romana prea bine, ca nu sunt roman, sunt din America din sud, este o povestea lunga, ah...!!! si lucrez ca informatician in departament IT, in cadru o firma care Maramotors este parte, ne vedem in curand!!!
    Last edited by ticker; 21-05-09, 15:31.

Welcome to the Jungle, Robrom! Sa te bucuri de masina in continuare!
    In zona voastra sunt putini hondari, dar foarte de treaba. Sper sa va intalniti...
    CR-V RE6
    JAZZ GD1 CVT

Ex: Civic FD1
    Ex: RDX TB1

Ex - JAZZ GD1
    Ex - ACCORD Type-R
    Ex - DEL SOL EH6

Comment

Bine ai venit, sa te bucuri in continuare de masina si de comunitatea HondaFan
      sigpic http://hondafan.etp.ro/gallery/v/danp/Jazz/

Comment

Bine ai venit, noi ne stim mai demult de pe messenger, ma bucur sa vad ca ti-ai deschis si topic.

Comment

Originally posted by maruta View Post
          In zona voastra sunt putini hondari, dar foarte de treaba. Sper sa va intalniti...
          mai putini decat in Buc sai Iasi dar nu cei mai putini. parerea mea.

Comment

Merci, intradevar in braila am vazut putini Honda, sper sa ne intalmin pe aceste forum si ulterior facem ceva impreuna!

Comment

Originally posted by Robrom View Post
              Merci, intradevar in braila am vazut putini Honda, sper sa ne intalmin pe aceste forum si ulterior facem ceva impreuna!
              S'o "porti" sanatos si mandru
              MERITA
              http://www.hondafan.ro/forum/showthread.php?t=5516
              Cine are Honda... ARE ! Cine n'are da'si doreste... VA AVEA !

Comment

Bine ai venit!
                Eu sunt din Galati si, cu ajutorul tau, sper sa adunam intr-o buna zi hondarii din Braila si Galati la Mara.
                Pe de alta parte, exceptand E-ul de la ES (unul dintre E-urile benefice sanatatii omului), avem cam aceeasi masina. Iar eu sunt tare mandru de a mea...
                Iar cei de forumul asta sunt o spita diferita de romani, de cea mai buna calitate.

Comment

salutari si bine ai venit,la urmatoarea intalnire poate vii si tu, ai fi primul din braila...
                  http://hondafan.etp.ro/gallery/v/armonia/
                  '08 Honda Civic 5D 1.8 Sport I-SHIFT, Black

Comment

bine ai venit. de pe meleaguri oltene iti urez multi, multi km fara evenimente si "sa fiti sanatosi"
                    Nu repeta aceeasi prostie de mai multe ori ! Sunt multe alte prostii noi de facut !

HONDA Civic ES 1.8 i - VTEC M/T Nighthawk Black

Comment

Salut ar fin interesant sa ne intalnim la mara cand sa face caravana honda accord drive test, si primim brelocuri Honda

Comment

Bine ai venit pe forum si in randul posesorilor de honda...Sa ne tii la curent cu noutatile honda si maramotors ca tot esti in bransa Cu siguranta ne strangem cat de curand la o noua intalnire...
                        2008 Honda Civic 5d i-shift

Comment

Bine ai venit printre noi. Ar fi cazul sa mai facem si noi o intalnire ca nu ne-am mai vazut de mult.
                          Honda Civic 5D 2008 - 1.8 M/T Galaxy Gray
                          sigpic
                          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/bgdsta/

Comment

Da, ar fi misto sa ne intalnim, asa am sansa sa cunosc comunitate hondafans Braila-Galati, sa discutam despre masini noastre

Comment

Sa o stapanesti sanatos cat mai multi km fara probleme si sa va bucurati de ea si impreuna cu ea
                              Venind ieri spre Iasi (prin Cheia - Sacele) am vazut un civic neutron blue de braila cu numar ceva de genul: BR XX AMI

Comment

Working...
                              X