STHEF_STOICA: '08 Honda Civic Sedan 1.8 ES M/T, Nighthawk Black

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Nu conteaza cantitatea ci calitatea
    Honda Civic 5D 2008 - 1.8 M/T Galaxy Gray
    sigpic
    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/bgdsta/

Comment

• Multi km fara probleme iti doresc!
      '08 Honda Civic Sedan 1,8 ES M/T , Neutron Blue
      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/dungatu/
      Ochi pentru ochi...iar lumea va sfarsi oarba.

Comment

• Cata promptitudine !
        Multumesc pentru urari - la fel si voua
        Honda Civic Sedan 1.8 ES/MT - Nighthawk Black Pearl

Comment

• LA MULTI ANI!!!

Salutare

Va urez un an nou plin de impliniri si satisfactii alaturi de familiile si de masinutele voastre!

Sa ne vedem cu bine in trafic

Comment

• 40 K

Salutare
            In timpul petrecut nescriind pe acest forum, am mai alergat un pic honditza, ajungand astfel la 40.000 km.
            Ocazia a fost cu atat mai speciala, cu cat a implinit aceasta suma intr-un traseu Bucuresti - Sibiu - Sighisoara - Sibiu - Bucuresti - prima calatorie mai lunga din acest an.
            Probleme la masina din fericire nu am, in afara celor clasice dupa o iarna romaneasca: puncte de la pietre, zgarieturi, bara din spate stearsa si crapata putin intr-un eveniment necunoscut etc. Oricum o sa profit de verificarea gratuita oferita de prietenii de la Asko , ocazie cu care voi duce tratative si pentru o vopsire completa.
            Sper sa reusesc sa vizitez forumul din ce in ce mai des si sa vad din ce in ce mai multi membri pe soselele patriei.

Comment

• Te-am flash-uit prin SB da nu m-ai bagat inseama
              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

Comment

• Originally posted by Den1GRator View Post
                Te-am flash-uit prin SB da nu m-ai bagat inseama
                Sorry, dar nu cred ca te-am vazut! Cred ca eram prea concentrat la drum. Considera ca iti raspund acum

Comment

• Paste Fericit!

Va urez tuturor un Paste Fericit alaturi de cei dragi si de cele drage . Sanatate, fericire si multe intalniri placute in trafic!

Comment

• 50000

Ei bine, da ... Am facut 50000 km ... si nu mi-a luat decat 2 ani si 8 luni
                    Poate nu pare mult pentru unii, eu zic ca e rezonabil.

As vrea sa zic ca totul e perfect la masina, dar nu prea e asa. Iata ce probleme am intampinat pana acum:
                    - caseta de directie trebuie inlocuita (garantie)
                    - un rulment de la sistemul care misca rotile din fata stanga - dreapta trebuie inlocuit (garantie)
                    - motorasul care incuie usa fata stanga trebuie inlocuit (garantie)
                    - toata caroseria (mai putin plafonul) necesita revopsire datorita unor factori naturali sau necunoscuti (casco)

Sper ca dupa toate aceste inlocuiri masina sa vina la starea ei initiala si sa ma bucur de ea inca pe atat

Comment

• sunt sigur ca o sa "revina la normal" si o sa te slujeasca in continuare la fel de bine ca si pana acum. Sa auzim numai de bine.
                      Honda HRV 1.5 M/T, White Orchid Pearl

Comment

• Toate interventiile de la service s-au efectuat cu succes. Masina merge si arata ca noua. E drept, ar mai trebui un polish general, sa nu se mai vada nici zgarieturile fine de pe plafon.
                        Daca imi poate recomanda cineva un loc in care se face polish de calitate, apreciez gestul.

Multumesc mult lui Alex si lui Florin pentru promptitudine si profesionalism

Comment

• Colegul nostru Aikonelutzu este ceea ce iti trebuie!
                          "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                          "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

Comment

• A venit vremea ...

Dupa 3 ani in care masinuta m-a servit cum a stiut ea mai bine, a venit vremea sa ne despartim.

Deci, vand Honda Civic Sedan neagra, 1.8 ES M/T - poze vedeti in semnatura - o sa mai adaug unele recente zilele astea.

Fabricatie: 2008; Rulaj: 57000 km. Stare - excelenta; ultima revizie la 55000 km. Anvelope iarna Dunlop Winter Sport M3 puse pe masina + anvelope vara Bridgestone separat.
                            Toate reviziile si interventiile in service s-au facut numai la Asko. Accept teste la service autorizat Honda.
                            ITP valabil pana in decembrie 2012.

Fata de echiparea standard ES, masina mai are: eleron spate, geamuri spate + luneta fumurii, alarma, senzori de parcare spate, tavita cauciuc portbagaj.

Pentru pret sunt doua variante:
                            - predare leasing: 6000 EUR + 10 rate * 280 EUR (rata) + 80 EUR (casco) + 3700 EUR reziduala ( TVA inclus )
                            - inchidere leasing si cumparare: 12000 EUR

Pentru oferte puteti apela la una din modalitatile de contact:
                            - email: shtef.stoica@gmail.com; shtef_stoica@yahoo.com
                            - Yahoo Messenger: shtef_stoica
                            - Telefon: 0723132486

Ofer si rog seriozitate!

Comment

• Bafta la vanzare!

Daca nu sunt prea indiscret ce ai vrea sa-ti iei in schimb?
                              '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

sigpic

Comment

• Sa fie!

Momentan raman la masina de serviciu. Banii au alta destinatie

Comment

Working...
                                X