LUCKY62: '08 Honda Civic Sedan ES 1.8L M/T, Nighthawk Black

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wagner View Post
    Presimt ca omu' va reconditiona ceva volane pe aici. Pe mine ma intereseaza sa imbrac si alte elemente in piele (nu multe).
    Eu sunt interesat sa schimb fetele de la portiere si cotiera stanga (usa).
    Sa vedem ce informatii primim.

    Comment


    • 0746556848, 0767243524 tel. meseriasului. Lucreaza acasa, langa Craiova, in . com. Bucovat (3 km de Craiova ). Avea in atelier o stiva de volane, cateva sacune, etc. Le trimite lumea cu curierul si el le face apoi le retrimite ! Pe facebook " volane piele craiova ". Pt .lucrari mai mari e necesara masina. Era cam 20 mil TOT interiorul...piele cu ce cusaturi vrei cu ce culoare, etc acum 2-3 ani cand si-a reconditionat volanul un prieten cu bmw
      lucky62
      Senior Member
      Last edited by lucky62; 03-09-13, 10:27.
      Nu repeta aceeasi prostie de mai multe ori ! Sunt multe alte prostii noi de facut !

      HONDA Civic ES 1.8 i - VTEC M/T Nighthawk Black

      Comment


      • Multumim pentru datele de contact si info!!!
        Mai spune-mi te rog inca ceva: cam cat dureaza lucrarea? Ma refer la imbracarea volanului. Omul fiind din Craiova iar eu in Bucuresti... e un pic mai complicat.
        Merci inca o data! Numai bine!

        Comment


        • Originally posted by mpop View Post
          Multumim pentru datele de contact si info!!!
          Mai spune-mi te rog inca ceva: cam cat dureaza lucrarea? Ma refer la imbracarea volanului. Omul fiind din Craiova iar eu in Bucuresti... e un pic mai complicat.
          Merci inca o data! Numai bine!
          Cateva ore...unii trimit volanul...suna-l, cel mai sigur ! E nevoie si de programare, musai ! Daca e in weekend pot sa merg cu tine, lasi masina, pierdem timpul prin oras si apoi te duc sa-ti recuperezi minunea ! E valabil pt. oricine de pe forum si nu numai...
          lucky62
          Senior Member
          Last edited by lucky62; 04-09-13, 09:58.
          Nu repeta aceeasi prostie de mai multe ori ! Sunt multe alte prostii noi de facut !

          HONDA Civic ES 1.8 i - VTEC M/T Nighthawk Black

          Comment


          • Cineva, ceva piele ...??
            Nu repeta aceeasi prostie de mai multe ori ! Sunt multe alte prostii noi de facut !

            HONDA Civic ES 1.8 i - VTEC M/T Nighthawk Black

            Comment


            • http://www.publicitate.tv/clipuri-tv...maginatie.html
              Nu repeta aceeasi prostie de mai multe ori ! Sunt multe alte prostii noi de facut !

              HONDA Civic ES 1.8 i - VTEC M/T Nighthawk Black

              Comment


              • ) tare clipu'

                Comment


                • Azi am schimbat gheisa pe un samurai...am dat Civicul si 3000 lei pe un Suzuki Grand Vitara din 2007, 124k km, piele, xenon din fabrica, 1.9 , 130CP, diesel, keyless go, etc, etc. cea mai fericita e bineanteles, rulota !
                  Nu repeta aceeasi prostie de mai multe ori ! Sunt multe alte prostii noi de facut !

                  HONDA Civic ES 1.8 i - VTEC M/T Nighthawk Black

                  Comment


                  • Fuse si se duse, sa o stapanesti sanatos!
                    '08 Civic Sedan 1.8 ES A/T Galaxy Gray Metallic

                    Comment


                    • Originally posted by [g] View Post
                      Fuse si se duse, sa o stapanesti sanatos!
                      multumesc. m-i s-a cam rupt sufletu' dar si sa o rup cu rulota ... pe autostrada era OK dar la mare, pe nisip sau mai ales la munte era cumplit. vesnic decuplam rulota si un prieten cu SUV o tracta si o ducea la locul de campare...
                      Nu repeta aceeasi prostie de mai multe ori ! Sunt multe alte prostii noi de facut !

                      HONDA Civic ES 1.8 i - VTEC M/T Nighthawk Black

                      Comment

                      Working...
                      X