LUCKY62: '08 Honda Civic Sedan ES 1.8L M/T, Nighthawk Black

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cam cat ar fi pretul pt o caseta de Civic Sedan?

    Comment


    • Originally posted by ionutbratu84 View Post
      Cam cat ar fi pretul pt o caseta de Civic Sedan?
      peste 8000 ron ( conform service)
      Nu repeta aceeasi prostie de mai multe ori ! Sunt multe alte prostii noi de facut !

      HONDA Civic ES 1.8 i - VTEC M/T Nighthawk Black

      Comment


      • Din ce imi amintesc eu este in jurul a 7600 lei (trebuie sa ma uit pe deviz).
        2008 Civic Sedan 1.8 ES A/T, Galaxy Grey
        1971 VW Käfer 1302, Gray

        Consum 1.8 i-VTEC:

        Comment


        • Mda, cam piperat... mersi.

          Comment


          • M-au anuntat ca e gata !!! ( la 14.30). Faza misto de dimineata : las masina la 07.30 in parcare la reprezentanta, las cheile ( conf. intelegerii) la cel de la paza si plec. Sun pe la 09.300 si intreb daca au intrat in posesia cheilor. Intrebare : -Pt. ce masina ? -Pt. YZB neagra, cu prbl. la caseta de directie ?! -Aaa, da o bagam prima, ca mai sunt 5 TOT PENTRU CASETA !! Noroc ca stateam pe scaun. Deci...judecati si voi ! O sa verific acum daca au fost 6 Honde cu caseta de schimbat...parca nu-mi vine sa cred. Va tin la curent.
            Nu repeta aceeasi prostie de mai multe ori ! Sunt multe alte prostii noi de facut !

            HONDA Civic ES 1.8 i - VTEC M/T Nighthawk Black

            Comment


            • Lucky sa stii ca si a mea parca are un joc si un mic zgomot, m-ai pus pe ganduri acum...
              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

              Comment


              • Noroc ca stau jos cand citesc aceste randuri....ma duc sa fac testul cu volanul si pedala de frana apasata.!!!!
                '08 Honda Civic Sedan 1,8 ES M/T , Neutron Blue
                http://hondafan.etp.ro/gallery/v/dungatu/
                Ochi pentru ochi...iar lumea va sfarsi oarba.

                Comment


                • Deh, ce sa va fac daca v-ati luat japoneze d-astea.
                  Si a mea are un huruit cand rotesc de volan, si asta dupa ce am schimbat deja odata caseta.
                  Sapt viitoare tre sa ajung cumva la Asko...

                  Comment


                  • Pai daca luam nemtesti discutam pe acelasi ton de injectoare, turbine, ulei curs la sub 50000km (golf5gti benzina turbo, multe cu prb asta)...ce sa facem, asta e era in care traim.

                    Scuze de offtopic.
                    Den1GRator
                    Senior Member
                    Last edited by Den1GRator; 15-04-11, 22:54.
                    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                    Comment


                    • Nu chiar. Casetele pica din pricina "drumurilor" patriei noastre. La gama VW, sunt multe alte probleme care n-au nici o legatura cu modul de exploatare a masinii.

                      Comment


                      • Macar la alea te asteptai sa pice

                        Comment


                        • Am luat-o ! Mare dif. nu simt...parca merge un pic mai greu volanul ! DA, au fost 6 masini la care s-a schimbat caseta de directe ! Asta e !
                          S-auzim NUMAI de bine !
                          Nu repeta aceeasi prostie de mai multe ori ! Sunt multe alte prostii noi de facut !

                          HONDA Civic ES 1.8 i - VTEC M/T Nighthawk Black

                          Comment


                          • Acu' am venit de pe "coclauri" ! Cu rulotzica la Vaideeni...asa ca n-am apucat sa urez la toata lumea :

                            HRISTOS A INVIAT !

                            sa aveti parte de o primavara minunata cu drumuri bune si fara peripetii !

                            LA MULTI ANI !

                            Nu repeta aceeasi prostie de mai multe ori ! Sunt multe alte prostii noi de facut !

                            HONDA Civic ES 1.8 i - VTEC M/T Nighthawk Black

                            Comment


                            • Minune mare ! NU MAI TREPIDEAZA ! Am crezut ca e trecator, am schimbat benzinaria, am alimentat de la OMV, ma rog tot asteptam sa tremure din nou, insa....Sunt la a 4-a alimentare de la statii diferite ( inadins) si tot nu tremura ! O fi fost de la caseta proaspat schimbata ? S-a mai fi rodat ceva ?
                              Nu repeta aceeasi prostie de mai multe ori ! Sunt multe alte prostii noi de facut !

                              HONDA Civic ES 1.8 i - VTEC M/T Nighthawk Black

                              Comment


                              • Ho ho ho Craciun fericit tuturor !
                                Nu repeta aceeasi prostie de mai multe ori ! Sunt multe alte prostii noi de facut !

                                HONDA Civic ES 1.8 i - VTEC M/T Nighthawk Black

                                Comment

                                Working...
                                X