BEHOLDER: ´08 Honda Civic Sedan 1.8 ES M/T, Nighthawk Black Pearl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ce vrei frate, masina nelovita si femeie nefu... nu exista asa ca noi sa fim sanatosi si sa ne bucuram de masinile noastre
    Honda Civic 5D 2.2 i-CTDi Executive, Black
    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/lng/
    Video Sharing: http://www.webtube.ro/

    Comment


    • #62
      Stiu. Nu-i problema cu fieru'. Vreau doar sa tin un fel de log pe threadul asta.

      My '08 Civic Sedan 1.8 M/T
      hondacivic.ro
      blog.margescu.ro

      Comment


      • #63
        Ti-ai lovit Mercedesul?

        Comment


        • #64
          Ne-am incaltat si noi de iarna cu Dunlop Wintersport M3;
          Pareri... coming soon!

          My '08 Civic Sedan 1.8 M/T
          hondacivic.ro
          blog.margescu.ro

          Comment


          • #65
            Dunlop Wintersport M3:
            * destul de zgomotoase
            * aderenta proasta pe asfalt uscat
            -- astept zapada sa vad daca-si fac treaba

            My '08 Civic Sedan 1.8 M/T
            hondacivic.ro
            blog.margescu.ro

            Comment


            • #66
              Eu am avut WS M3 pe vechea masina ... am fost foarte multumit de ele pe zapada.

              Acum am tot la fel pe Civic ... e cam nasol la inceput ... vreo 500 km mai ales daca sunt pe asfalt uscat sunt cam alunecoase. Dupa ce se mai uzeaza putin devin mai ok.

              Oricum pe zapada mi s-au parut foarte tari!
              Honda Civic Sedan 1.8 ES/MT - Nighthawk Black Pearl

              Comment


              • #67
                In cazul asta astept cu nerabdare primii fulgi de nea

                My '08 Civic Sedan 1.8 M/T
                hondacivic.ro
                blog.margescu.ro

                Comment


                • #68
                  man...am facut o mica plimbare pe jos pe colentina si cand ma intorceam acum 20 minute am vazut un civic negru pe care-l duceau astia care salta masini. B-18-CVC. nasolica ce sa zic......
                  Honda HRV 1.5 M/T, White Orchid Pearl

                  Comment


                  • #69
                    Aha, e din categoria imi iau Logan imi pun LGN, imi iau Ford imi pun FRD si bininteles imi iau BMW si.... va las pe voi sa completati aici.
                    Parerea mea ca sunt cam limitati oamenii astia, poate de asta i-au si ridicat-o.

                    Comment


                    • #70
                      Se ducea acum sa si-o recupereze. I-au ridicat-o de la Obor dar ne poveste el cand ajunge acasa.
                      I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                      My cars:

                      '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                      '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                      '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                      '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                      EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                      EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                      EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                      EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                      EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                      EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                      Comment


                      • #71
                        e...hai nu fi rau ca e coleg de-al nostru. mie mi-a atras sotia atentia ca nu observasem si chiar i-am zis ca e a unui coleg de forum. e unul din numerele care mi-au ramas in minte la o simpla trecere cu vederea peste lista cu posesorii. am scris aici poate nu stia omul ca i-au ridicat-o si afla mai repede de aici(in caz ca se mai uita) ca doar e topicul lui. poate ne tine si pe noi la curent cu evenimentele.
                        Honda HRV 1.5 M/T, White Orchid Pearl

                        Comment


                        • #72
                          Nu mai sunt rau.

                          Comment


                          • #73
                            Povestea e simpla. Am parcat neregulamentar si mi-au saltat-o. Din fericire m-am inteles cu politistul care mi-a dat doar un avertisment si nu a trebuit sa mai platesc si taxa de stationare in parcarea lor.
                            Am platit totusi taxa de ridicare si de transport, in total 300 RON.

                            Stiam ca in zona aia se ridica masini dar m-am riscat si noah... asta a fost.

                            @Seth combinatia CVC a fost una de pe lista pe care am incropit-o in graba la inmatriculare. O perioada mi s-a parut si mie ca suna cam auirea si nu neaparat ca vine de la CiViC ci din cauza ca suna a "Ce WC!" ---- dar noah, asta e. Acum raman cu numarul asta, ce sa fac.

                            cheers.

                            My '08 Civic Sedan 1.8 M/T
                            hondacivic.ro
                            blog.margescu.ro

                            Comment


                            • #74
                              Got it, si eu am vrut sa-mi pun CIV dar de la VIC in oglinda, dar am ales sa pastrez numerele vechi.

                              Comment


                              • #75
                                eeee. atunci stai cu ochii pe unde parchezi ca esti in pericol de saltat
                                Honda HRV 1.5 M/T, White Orchid Pearl

                                Comment

                                Working...
                                X