BEHOLDER: 08 Honda Civic Sedan 1.8 ES M/T, Nighthawk Black Pearl

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• KMR
    replied
    Bineinteles ca stie cineva. Uita-te aici si vezi daca te intereseaza :

http://www.hondafan.ro/forum/showthread.php?t=5247

Leave a comment:

• beholder
    replied
    Gata! Sunt de-al vostru.
    Am luat-o azi pe la ora 15 si abia acum am intrat in casa
    Este de-a dreptul magnifica.
    Un singur lucru nu-mi place: CHEIA.
    Stie cineva, cumva, daca se poate schimba cu una mai finuta?

Leave a comment:

• pauliasi
    replied
    Originally posted by beholder View Post
    Pai am vorbit cu vanzatorul de la Asko si mi-a zis ca e in depozit la Pitesti. Urmeaza formalitati de inmatriculare, carte tehnica etc. si apoi livrarea.
    Multumesc!
    Abia astept si eu... cred ca luni am sa sun si eu la dealer

Leave a comment:

• bgdsta
    replied
    si la femei nu poti sa faci drive test de 10 min ca poti sa te arzi rau.

Leave a comment:

• beholder
    replied
    Originally posted by pauliasi View Post
    De unde stii ca a ajuns in tara? Probabil e acelasi lot cu a mea, la mine livrarea era programata pe data de 4 septembrie.
    Sa stii ca nici eu nu am condus niciodata vreo honda si nici macar nu vazusem de-aproape cand a fost data comanda... Am mers pe incredere, forumul acesta m-a ajutat
    Pai am vorbit cu vanzatorul de la Asko si mi-a zis ca e in depozit la Pitesti. Urmeaza formalitati de inmatriculare, carte tehnica etc. si apoi livrarea.

Leave a comment:

• pauliasi
    replied

Depinde de femei... la mine, de exemplu, sotia a facut comanda de civic, a semnat contractul, a platit avansul etc... eu nefiind in localitate.
    Acum numaram amandoi minutele
    Pentru alte lucruri... clar trebuiesc "testate" si femeile.. nu poti sa iei o femeie fara un minim drive test nu? Mai ales ca stii cum se zice: masina si femeia nu se dau... (pentru mine as mai adauga ceva: sculele de pescuit, sau macar unele dintre ele)

Leave a comment:

• Delphi
    replied
    Da, trebuie drive test obligatoriu.

Leave a comment:

• Cyrax
    replied
    La masini hai ca mai merge sa mergi pe incredere, dar la femei NICIODATA.

Leave a comment:

• pauliasi
    replied
    Originally posted by beholder View Post
    A ajuns in Romania! Mai sunt 5 zile si ii dau prima cheie. N-am facut test drive si n-am condus niciodata pana acum Honda, dar sunt convins ca n-o sa fiu dezamagit.
    De unde stii ca a ajuns in tara? Probabil e acelasi lot cu a mea, la mine livrarea era programata pe data de 4 septembrie.
    Sa stii ca nici eu nu am condus niciodata vreo honda si nici macar nu vazusem de-aproape cand a fost data comanda... Am mers pe incredere, forumul acesta m-a ajutat

Leave a comment:

• Delphi
    replied
    Am fost sigur ca nu ai facut drive test. Daca faceai, nu mai erai acum nesigur de alegerea facuta. Dupa ce-ti vine masinuta, sa-mi zici te rog daca am gresit si daca nu a fost cea mai buna alegere.

Leave a comment:

• beholder
    replied
    Multumesc pentru opinii si asigurari
    A ajuns in Romania! Mai sunt 5 zile si ii dau prima cheie. N-am facut test drive si n-am condus niciodata pana acum Honda, dar sunt convins ca n-o sa fiu dezamagit.

Leave a comment:

• bgdsta
    replied
    Sa o stapanesti sanatos si mai ales fara evenimente

Leave a comment:

• Seth
    replied
    Originally posted by pauliasi View Post
    Am inteles, multumesc! S-o stapanesti sanatos cati mai multi ani!
    Multumesc frumos.

Leave a comment:

• pauliasi
    replied
    Originally posted by Seth81 View Post
    Fara taxa de prima inmatriculare, a fost cadou de la dealer.
    Am inteles, multumesc! S-o stapanesti sanatos cati mai multi ani!

Originally posted by tokyodream View Post
    O fi la reducere, aici http://www.hondaiasi.ro/pdf/preturi_honda_complet.pdf e mai mare !
    @tokyodream, crede-ma ca http://www.hondaiasi.ro/ cu tot cu lista de preturi e cel mai vizitat site la mine, zilnic, dupa forumul hondafan. Sper ca poate o sa scrie si ceva de noul lot de honda pe care-l astept cu nerabdare
    Last edited by pauliasi; 29-08-08, 08:15.

Leave a comment:

• tokyodream
    replied
    O fi la reducere, aici http://www.hondaiasi.ro/pdf/preturi_honda_complet.pdf e mai mare !

Leave a comment:

Working...
X