ADI VASILE: ´08 Honda Civic Sedan 1.8 ES M/T, Taffeta White

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ADI VASILE: ´08 Honda Civic Sedan 1.8 ES M/T, Taffeta White

    Salutare ,

    Sunt membru nou pe forum. Ma bucur ca v-am gasit. Vinerea viitoare voi fi fericitul posesor al unei Honda Civic Sedan alba :lol: Sincer urasc albul la masini , dar Civicul asta arata intr-un mare fel. Test drive-ul m-a dat pe spate. Ce BMW, ce Audi, ce VW , ce etc...BMW-ul asta al japonezilor mi se pare o masina extraordinara. Daca doriti voi pune niste poze cu asta mica a mea sambata viitoare.

    Va salut,

    Adi
    “One who is a Samurai must before all things keep constantly in mind, by day and by night: the fact that he has to die”

  • #2
    Felicitari si sa te bucuri de ea! Esti primul sedan alb de pe forum :wink:

    Cati nu si-ar dori un Civic alb? :twisted:
    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

    sigpic

    Comment


    • #3
      Mersi :lol: ...abia astept sa o iau...cred ca prima noapte dorm in ea )
      “One who is a Samurai must before all things keep constantly in mind, by day and by night: the fact that he has to die”

      Comment


      • #4
        Vineri, inainte de Paste? Cam ai de asteptat. Sa te bucuri de ea si s-o stapanesti sanatos artyman:
        I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
        My cars:

        '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
        '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
        '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
        '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
        EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
        EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
        EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
        EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
        EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
        EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

        Comment


        • #5
          Intradevar albul pe sedan e suuuuper! Am vazut un sedan alb in showroom la Asko pe Virtutii si nu imi mai venea sa plec...
          Sa-l stapanesti sanatos!
          '08 Civic Sedan 1.8 ES A/T Galaxy Gray Metallic

          Comment


          • #6
            Hei, man, nu-i cinstit! Mie mi-au zis ca vineri nu se lucreaza!!! Si de fapt nici luni si marti. Ceea ce e cam normal, dat fiind ca e Pastele. Eu estimez ca abia pe miercuri - joi, dupa Pasti, o sa ma bucur.
            Oricum, oricand ai lua-o, sa o stapanesti sanatos si fara evenimente!
            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Falkoner/
            https://popescu10.wordpress.com/

            Comment


            • #7
              Eu sunt din Pitesti, ai mei de aici vad ca lucreaza. au zis ca nu e nicio problema. Masina o ridic sigur vineri.
              “One who is a Samurai must before all things keep constantly in mind, by day and by night: the fact that he has to die”

              Comment


              • #8
                Poate ai noroc si o primesti joi :wink:
                Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                Comment


                • #9
                  Re: Adi Vasile - Honda Civic Sedan 1.8 ES MT TAFFETA WHITE

                  Originally posted by DonAdy
                  Salutare ,
                  Sunt membru nou pe forum. Ma bucur ca v-am gasit. Vinerea viitoare voi fi fericitul posesor al unei Honda Civic Sedan alba :lol: Sincer urasc albul la masini , dar Civicul asta arata intr-un mare fel ...
                  Salutare.
                  Ma bucur ca ne-ai gasit.
                  Sa iti aduca numai bucurii noua achizitie
                  ...zici ca arata intr-un mare fel ? Pai astept sa imi arati si mie
                  iti poti face cont aici :
                  http://www.hondafan.etp.ro/gallery/main.php
                  '18 BMW X1 18xd
                  '15 BMW i3 range extender
                  ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

                  Comment


                  • #10
                    Aoleu fratilor nu mai am rabdare...m-am dus pana la reprezentanta de dimineata la 8 sa ma mai uit putin la ea :twisted: . Pana vineri parca mai e un an...offfff, dar am ce face....citesc foumul sa vad impresiile expertilor . Mi-a pus un mare wallpaper cu un R-Type alb...dar mai mult ma chinuie ))


                    Weekend placut...al meu o sa fie chinuit...dar numa maine nu e Vineri
                    “One who is a Samurai must before all things keep constantly in mind, by day and by night: the fact that he has to die”

                    Comment


                    • #11
                      Ca se te chinui putin pot sa-ti spun ca am vazut astazi un Civic Sedan Alb, nou, pe b-dul Elisabeta. Ce sa-ti spun, arata bine :lol:
                      I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                      My cars:

                      '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                      '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                      '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                      '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                      EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                      EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                      EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                      EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                      EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                      EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                      Comment


                      • #12
                        Arata f bine sedanul alb. Wise decision!
                        Honda Civic Type R (Milano Red)
                        http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/John/

                        Comment


                        • #13
                          Incerca sa schimbi avatarul, fa-l mai mic :wink:
                          Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                          ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                          Comment


                          • #14
                            foarte inspirata alegere. bravo.
                            cel mai frumos sedan de clasa compacta ever, mai ales alb :wink:
                            ex '92 Civic VTi EG6 & ex '97 Prelude BB9 & ex '05 Civic Sport EP2
                            '08 Accord Type S CL9 & '97 Prelude BB9

                            Comment


                            • #15
                              Cam cati km trebuie sa merg linistit cu masina pana sa pot baga piciorul in ea? 1000-1500? Sau e deja facuta rodarea aia?

                              Am inteles de la dealer ca ar fi bine sa merg o perioada domol cu ea. Ma cam arde buza. Ultimele 2 masini pe care le-am avut au fost pe motorina si aveau ceva caluti si ma cam mananca talpa sa vad cum se comporta un samurai pe benzina )
                              “One who is a Samurai must before all things keep constantly in mind, by day and by night: the fact that he has to die”

                              Comment

                              Working...
                              X