DARE50: ´08 Honda Civic Sedan ES 1.8 A/T, Nighthawk Black

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DARE50: ´08 Honda Civic Sedan ES 1.8 A/T, Nighthawk Black

    In sfarsit sta frumos parcata in parcarea mea. Masina e in Cluj, dar e "Powered by ATI". Primele impresii inafara de cele de la drive test... peste asteptari. Voi reveni cu fotografii de indata ce o voi spala. Multumesc inca odata lui ATI, Dan, ma bucur ca v-am cunoscut.

    http://picasaweb.google.ro/dare50/Dare50MyCivic

  • #2
    Bravo domnule! S-o stapanesti sanatos si asteptam fotografiile artyman:
    I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
    My cars:

    '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
    '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
    '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
    '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
    EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
    EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
    EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
    EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
    EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
    EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

    Comment


    • #3
      Dane, sa stapanesti masina sanatos si la cat mai multi km fara probleme :drinkers: :-({|=

      Ma bucur ca te-am cunoscut, astept sa ne mai vedem la o bere/whatever prin Iasi sau pe teren "neutru" Sper sa-ti fi placut plimbarea Cluj-Iasi cu Accord-ul diesel
      '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

      Comment


      • #4
        felicitari pentru achizitie ... sa o conduci "ca o gaina jumulita"; adica fara pene. asteptam poze
        2007 Accord Executive 2.2 iCDTI M/T, Dark Mocha
        -= PH 33 GZS =-

        Comment


        • #5
          Felicitari si sa te bucuri de ea! artyman:
          '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

          sigpic

          Comment


          • #6
            Da, mi-a placut drumul, al meu la intoarcere a fost mult mai lent
            Daca referirea la pana e din cauza unui post de-al meu anterior, fac precizarea ca "pana de la palarie" este eleronul de pe portbagaj care schimba mult spatele masinii.
            Multumesc de urari si sunt dispus oricand sa ne vedem la o bere

            Comment


            • #7
              Dane sa va bucurati de ea, si sper ca pana de la palarie e OK :lol:

              Comment


              • #8
                parca in fiecare zi avem parte de cate un nou hondar.


                super tare, chiar ma bucura situatia asta

                felicitari si cat mai multe intamplari placute sa ai cu ea.

                poze.......... :drinkers:
                honda civic 5d 1.8 champagne silver, senzori parcare

                sibiu SB-11-WAW

                http://hondafan.etp.ro/gallery/v/vladone/

                Comment


                • #9
                  Doar am zis ca trecem anul asta de 3000 de membri :lol:
                  Si avem si mai multi vizitatori, asta e bine!

                  Felicitari pentru masina si sa te bucuri de ea la maxim :wink:
                  Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                  ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                  Comment


                  • #10
                    Felicitari si s'o stapanesti sanatos si cat mai multi kilometri ! =D>
                    '08 Civic Sedan 1.8 ES/MT Neutron Blue

                    Comment


                    • #11
                      Bravo, bravo.S-o stapanesti sanatos.
                      All good things come to those who wait!
                      CIVIC SEDAN, 1.8 ES A/T, NIGHTHAWK BLACK PEARL;

                      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/joorje79/

                      Comment


                      • #12
                        dare50 sa o stapanesti sanatos...
                        I don't care about other cars , i just love my Honda

                        Comment


                        • #13
                          sa o stanapesti sanatos .
                          artyman: la cati mai multi km fara pb.
                          2.0 TFSI Stage 3 by REVO TECHNIK - Now 360 bhp .. Target - 390 bhp

                          Comment


                          • #14
                            Felicitari pentru achizitie! Sa te bucuri de ea si mai ales de prima jumatate de ora de dupa fiecare spalare :lol:
                            2007 Honda Accord 2.0 M/T LS NHB
                            2008 Honda CR-V 2.0 M/T EX NHB
                            2000 Honda S2000 Berlina Black
                            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/nolty/

                            Comment


                            • #15
                              Multumesc pentru urari. Am facut si pozele promise dar se pare ca nu merge uploadul in galeria hondafan. Voi mai incerca.
                              30 minute dupa spalare ??? Poate daca nu o misti din spalatorie In 10 minute pana am facut pozele era prafuita

                              http://picasaweb.google.ro/dare50/Dare50MyCivic

                              Comment

                              Working...
                              X