In sfarsit sta frumos parcata in parcarea mea. Masina e in Cluj, dar e "Powered by ATI". Primele impresii inafara de cele de la drive test... peste asteptari. Voi reveni cu fotografii de indata ce o voi spala. Multumesc inca odata lui ATI, Dan, ma bucur ca v-am cunoscut.
http://picasaweb.google.ro/dare50/Dare50MyCivic
http://picasaweb.google.ro/dare50/Dare50MyCivic


artyman:
Sper sa-ti fi placut plimbarea Cluj-Iasi cu Accord-ul diesel 



Comment