DAN : '07 Honda Civic Hybrid 1.3 , Neutron Blue

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    interiorul ca interiorul..bordul SF?sa vezi cum merge ca OZN-ul :wink:
    azi am condus-o in iasi si am fost incantat!povestim alta data!
    ex CL7 AT 2006
    CN1 Sport 2005
    KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

    "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

    Comment


    • #62
      Originally posted by dare50
      Poti pune niste poze cu interiorul ? Nu am gasit nicaieri cum arata tapiteria din piele de la hybrid.
      De s-ar incalzi putin afara as putea chiar sa aplic un tratament de intretinere pentru piele ... dupa care fotografii. Inca nu am fotografiat interiorul.
      '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

      Comment


      • #63
        felicitari, s-o stapanesti sanatos si la cati mai multi km cu ea
        Suro Tono
        ex Civic 5d, i-Shift, executive

        Comment


        • #64
          Trecut de 14.000km, totul merge bine si frumos. Consumul mediu pana acum se pastreaza la 6l/100km.

          Urmeaza polish, folie pe geamuri si isonorizare portiere.
          '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

          Comment


          • #65
            la culoarea ta si drumurile pe care le faci ar merge si folie pe caroserie!
            ex CL7 AT 2006
            CN1 Sport 2005
            KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

            "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

            Comment


            • #66
              salut, ce consum ai in oras si cat ai in afara? nu ma intereseaza consumul mediu
              si cam cu ce viteza mergi in afara?
              Acest fenomen a fost deja observat si studiat de către oamenii de știință si psihologii din Marea Britanie. S-a scris chiar si in Wikipedia".

              … Jazz do it ...

              Comment

              Working...
              X