NABELEA: '20 Honda Civic 5D Sport Plus, AT, Brilliant Sporty Blue Metallic

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• NABELEA: '20 Honda Civic 5D Sport Plus, AT, Brilliant Sporty Blue Metallic

Abia ce am parcat-o in curte dupa 25 de km de la dealer pana acasa, evident cu diverse ocolisuri si opriri. A fost trafic, dar atat de putin m-a interesat aspectul asta. Si brusc mi-am adus aminte de acum 11 ani cand scriam articolul NABELEA: '10 Honda Civic 5D 1.8 Sport, M/T, Cerulean Blue Metallic si ziceam eu acolo ca "Aleg drumul cel mai lung pana la serviciu." Nu ai cum sa nu fii incantat cand te sui prima data in masina ta noua, si mai scrie si Honda Civic pe ea. Diferenta e ca acum are tot soiul de pacanele electronice, doar 2 pedale, mult mai confortabila, mai fasneata si stergator de parbriz pe spate.
    Alegerea masinii si echiparii nu a fost grea deloc. Faptul ca vechea Pisihondutza nu m-a tinut prin service-uri decat pentru revizii a fost unul dintre punctele forte. Al doilea punct forte a fost reprezentat de parerile celorlati colegi de pe forum unde nu am gasit nimic care sa ma ingrijoreze si cu care sa nu pot trai.

Nu am concluzii de tras deocamdata, prea putini kilometrii. Dar va las o poza si o sa revin cu impresii pe masura ce o sa le am.

Click image for larger version

Name:	WhatsApp Image 2021-02-17 at 15.35.55.jpeg
Views:	207
Size:	37.1 KB
ID:	874553
    http://www.hondafan.ro/forum/album.php?albumid=321

Bravo,buna alegere !Sa o alergi sanatos fara evenimente si sa te bucuri ca ai ramas hondar !

Comment

Felicitari pentru achizitie si la cat mai multi kilometri fara probleme!
      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

Comment

Sa o stapanesti sanatos! Belea culoarea
        Civic X 2020 Sedan Executive MT

Comment

Sa o conduci cu placere!

Comment

Working...
          X