OQPQ: '18 Honda Civic Sport Plus 1.5 I-VTEC Turbo CVT, Orchid White

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • OQPQ: '18 Honda Civic Sport Plus 1.5 I-VTEC Turbo CVT, Orchid White

    Salut!

    Am īmbogățit străzile din Timișoara cu un Civic. E o fostă mașină demo de la AutoKlass, care a făcut paradă și prin Iulius Mall cāteva luni. Am ridicat-o cu 3000 km la bord, i-am pus cizme, īncă mai lucrez la setările din meniu și mă īnvārt prin oraș. Īncerc īncă să văd dacă are nevoie de un update de soft la infotainment, īn rest totul pare a fi sub control. Īn week-end fac prima deplasare īn afara orașului.

    Sunt la a doua tentativă de a lua Honda, īnsă īn 2012 nu mi-am permis-o și am luat Mazda 3. Acum s-au aliniat planetele și sper să fie de bun augur.

    Mă bucur să vă cunosc, după ce v-am citit poveștile destul de mult timp.

    Click image for larger version  Name:	IMG_20191223_122233.jpg Views:	0 Size:	87.2 KB ID:	867125

  • #2
    Salut și bine ai venit ! Felicitări pentru achiziție, īți doresc multi km fara incidente.
    ​​​​​​Și eu sunt din Tm, daca ai vreo īntrebare sau vrei sa īmpărtășim impresii scrie-mi.
    ​​

    Comment


    • #3
      Felicitari !

      Comment


      • #4
        Felicitari pentru alegere si sa o conduci cu placere!

        Comment


        • #5
          Welcome to the club! S-o stapanesti sanatos si sa n-ai probleme cu ea!

          Comment


          • #6
            Felicitari pentru achizitie! Sa te bucuri de ea.

            Comment


            • #7
              Felicitari pentru achizitie. Km fara numar.

              Comment


              • #8
                Sa o conduci cu placere multi km. si fara de probleme.

                Comment


                • #9
                  Sa o stapinesti sanatos si la mai multi km. fara probleme !

                  Comment


                  • #10
                    Sa o stapanesti sanatos !
                    Honda Accord CU2 - M/T

                    Comment


                    • #11
                      Vă mulțumesc foarte mult pentru urări! Drumuri bune tuturor! De curiozitate, ne blițuim cānd ne īntālnim pe șosele? :-)

                      Comment


                      • #12
                        Eu mai fac asta, dar nu toata lumea reactioneaza la fel. Apropo de "socializare in trafic", cel mai tare a fost cand m-am oprit la semafor si gagiul de langa m-a felicitat pentru masina si m-a intrebat cat consuma, ca vrea si el la fel. Made my evening.

                        Comment


                        • #13
                          Eu am luat masina noua, am facut plinul si la primul semafor am oprit langa una identica cu a mea. In rest vad doar femei cu Civic la mine in oras care nu se uita la alte masini. N-am cu cine socializa

                          Comment


                          • #14

                            Comment


                            • #15
                              E superb! Să te bucuri de el din plin!

                              Comment

                              Working...
                              X