UNIXRO: '11 Honda Civic GT 1.8 M/T, Crystal Black Pearl

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Pai dupa ala sunt puse....

Comment

eu ma refeream ca daca vrei mai mult confort mergi cu ele mai moi... da aia este presiunea recomnadata dar asta nu inseamna ca nu poti sa mergi cu ele mai moi... eu la a mea am ceva de genu 2.4 pe fata... imi rupe spatele acolo )
      sigpic

Comment

Of, ce-am zis si la ce s-a ajuns, da pot dezumfla rotile, dar heh inca nu ma dor toate cele deci o suspensie mai tare e ok, in postul cu pricina pur si simplu constatam ce moale e la golf si silentioasa... , oricat ai vrea cea de pe civic nu. sa ajunga asa moale decat daca o schimbi cu totul.

Si ca tot veni vorba de schimbari LSD se poate pune pe 5d, daca da merge cel de type r?

Comment

Astazi am dat si eu pe la Asko (service ) si mi-am rezolvat pedala (pistonu de la pedala de fapt).

Comment

Noutati cu Civicul 2012? Il aveau acolo?
            ex.Civic i-CTDi ; Accord i-DTEC & X6 3.0d

Comment

Sincer eram prea adormit

Comment

Cand am fost eu acum 1 sapt jumate nu era, dar maine ajung iarasi pe la ei, va tin la curent .
                http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

Comment

Grozav, abia am scapat de scartait, acu mi s-a desprins sau rupt un clips care tine ornamentul de la aripa fata stanga. E vorba de clipsul care prinde ornamentul de prag...

Comment

Help, am ramas suspendat, daca are cineva un cablu si sta pe langa sala palatului as ramane vesnic indatorat, are cine sa ma traga dar nu mai are cu ce

Comment

I'm free, xdrive sa traiasca

Comment

Uite asa a mai trecut timpul, am pus azi rotile de vara, parca-i alta masina. Si ca sa fie treaba treaba, sa nu ma pot eu bucura de ele, am descoperit ca aseara unu mi-a confundat bara cu aerul si a simtit nevoia sa-mi lase si din vopseaua lui. Acum nu ca sunt carcotas dar rosu lui sau ei ca n-a vrut sa ne si cunoastem nu merge deloc cu negrul meu, ce sa-i faci. cu ocazia asta ma duc si eu pentru prima oara in 8 ani la casco...

Comment

N-am mai postat pe aici de mult. Masina merge bine parca ar avea nevoie de ceva caluti in plus (in jur de 100 asa). Astazi supriza am avut o intalnire cu politia romana, din fericire fara penalizari, dar mi-am reamintit si mi-au reamintit si ei ca trusa medicala "Honda" nu are nimic pe ea data expirare... sau vre-o omologare .. trist...

Comment

Adică te-au Óntrebat de trusa sanitară?
                            I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                            My cars:

'09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                            '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                            '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                            '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                            EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                            EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                            EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                            EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                            EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                            EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

Comment

Da... exces de zel... dar am scapat fara nimic pana la urma.

Comment

Originally posted by unixro View Post
                                Masina merge bine parca ar avea nevoie de ceva caluti in plus (in jur de 100 asa).
                                adica nu mai merge ca inainte? sau doar nevoile tale au crescut? :-)
                                2017 Honda CRV 9AT Executive + Connect + Sensing
                                Ex:
                                2014 Honda Civic Executive
                                2011 Honda Civic GT

Comment

Working...
                                X