MATEEVICI: “09 Honda Civic 5D 1,8 i-VTEC, A/T, Executiv, ? Culoare?

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Trebuiesc cred, un tip de DRL-uri omologate.De ce sa te legi la cap cind nu te doare ?.

Comment

Salutare tuturor, nu am mai scris de mult, mașina este super tare, am facut aproape 10000 de cand am luat-o. Totul este in regulă, nu am mai cumparat roată de rezervă, am luat cauciucuri runflat, sunt ok, nu mai am emoții. Īntre timp am achiziționat niște jante pe 16' pentru iarna , imi par originale de Honda Civic...nu stiu modelul exact, sunt in stare foarte buna! Urmează să fac schimbul de ulei si filtre si cam atāt! Nu am reușit sa schimb ștergătoarele...inca astept inserturile originale de la Mitsuba ...nu as pune altceva..dar ..cine stie
      Attached Files

Comment

Originally posted by Mateevici View Post
        Salutare tuturor, nu am mai scris de mult, mașina este super tare, am facut aproape 10000 de cand am luat-o. Totul este in regulă, nu am mai cumparat roată de rezervă, am luat cauciucuri runflat, sunt ok, nu mai am emoții. Īntre timp am achiziționat niște jante pe 16' pentru iarna , imi par originale de Honda Civic...nu stiu modelul exact, sunt in stare foarte buna! Urmează să fac schimbul de ulei si filtre si cam atāt! Nu am reușit sa schimb ștergătoarele...inca astept inserturile originale de la Mitsuba ...nu as pune altceva..dar ..cine stie
        De unde ai luat jantele? Arata foarte bine, m-ar interesa si pe mine. Ce dimensiuni au cauciucurile de iarna?

Comment

Jantele de pe OLX, cauciucurile sunt 205 55 16. Daca esti din Cluj-Napoca, este un nene care aduce doar Honda Civic si vinde Jante.

Comment

Working...
          X