NCU: '08 Honda Civic 1.8 i-VTEC, Sport MT, Champagne Silver Metallic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc pt gandurile bune !

    Despre Xiaomi 8 Pro pot spune la final ca isi merita fiecare banut din plin dar depinde mult de gusturile fiecaruia si cu ce a fost invatat.
    De folosinta indelungata am avut G3 si S4 dar temporar am mai avut un 4S Iphone, un S8 si un A tot de la Samsung.
    Da, Samsungul e "full fara pele" si ti-l poti personaliza maxim venind si cu o groaza de functii si aplicatii ce in principiu nu le vei folosi niciodata si clar, pune accent pe comercial si incantarea ochiului. A nu se intelege ca Xiaomi e o scandura ...are si asta de la amprenta la scaner cam toata gama necesara de functii dar simti accentul spre utilitate si simt practic.

    PS - imi lipseste functia "suround" pt muzica casti dar asta e un moft. Sau poate ca o are dar n-am descoperit-o eu.

    Ncu
    Senior Member
    Last edited by Ncu; 31-12-19, 09:29.

    Comment


    • .......
      Ncu
      Senior Member
      Last edited by Ncu; 31-12-19, 13:58.

      Comment


      • Bun, da' cu janta aia de CU2 ce-i acolo, ai?
        "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

        Comment


        • Mai pe intelesul meu te rog.

          Comment


          • In poza a 8 a in dreapta se vede o jumatate din ceea ce pare a fi o janta de Honda Accord CU2
            "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

            Comment


            • M-am speriat ca iar ceva nu-i bine !
              Nu stiu ...paralel cu mine s-a lucrat la un BMW si un C-clas...

              Marcile la care am renuntat in favoatea Civicului...

              Comment


              • E bine, sezi numa' blind, ai facut o alegere excelenta.
                Ca adusesi vorba, ma tenteaza pe mine un BMW 435 ix M/T M Sport da' mi-e ca fac o timpenie.
                "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

                Comment


                • Fiecare cum crede. Eu m-am uitat mult dupa treiarul e90 si toti spuneau ca bmw scrie pe mine dar dupa sute de reviewuri, jurnale de bord si discutii amicale in parcare m-am vazut silit sa renunt.
                  Nu-i problema, masina o iei ...dar ce urmeaza dupa aceea e cam riscant.
                  Oricum ..."urmeaza-ti visul" ! ...adica mie asa mi s-a spus cand am ajuns pe forum. Doar sa visezi cu ochii deschisi, mai adaug eu

                  Comment


                  • Ncu, cu rotile mai in afara nu pierzi la stabilitate.
                    In rest, citest cu mare placere postarille tale!
                    Tine o tot asa!

                    Comment


                    • Originally posted by Io si Ea View Post
                      In poza a 8 a in dreapta se vede o jumatate din ceea ce pare a fi o janta de Honda Accord CU2
                      Nu e janta de CU aia, e de Mercedes.

                      Ncu
                      Senior Member
                      Ncu vad ca jantele tale de iarna "noi" sunt jante de Honda Accord 2004 (CL7 - prefacelift) pe 16 toli.
                      '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                      sigpic

                      Comment


                      • Probabil, eu nu prea ma pricep dar le-am luat pt ca am inteles ca am nevoie de specificatiile amintite in postarea anterioara...

                        Comment


                        • Dovada

                          '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                          sigpic

                          Comment


                          • Clar, astea sunt toata ziua si nu de Civic 1.4 cum am presupus eu

                            Comment


                            • Cand deschizi capota motorului, vei vedea in stanga si respectiv in dreapta cuiului de capota, niste tampoane de cauciuc care se insurubeaza. Incearca sa le insurubezi mai mult si sa observi daca si capota coboara si ajunge sa se alinieze cu aripile fata.

                              Comment


                              • .......
                                Ncu
                                Senior Member
                                Last edited by Ncu; 31-12-19, 13:58.

                                Comment

                                Working...
                                X