TICKER: '08 Honda Civic 5D 1.8 Sport, Champagne Silver Metallic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu sunt de pare sa-l imperechezi cat mai repede pe Albert si vinzi puii colegilor de forum,vad ca sunt multi admiratori,oricum................frumos exemplar!Sa-ti traiasca!
    http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/bxl77seby/

    Comment


    • Merge galeria acum. Genial pisoiul! Sa iti traiasca. Si masina la fel.
      sigpic

      Comment


      • E demential interiorul ala bej, echipare executive cu acel interior mi se pare masina perfecta!
        2017 Honda CRV 9AT Executive + Connect + Sensing
        Ex:
        2014 Honda Civic Executive
        2011 Honda Civic GT

        Comment


        • Veni si trecu: borna 100.000
          Attached Files
          ticker
          Administrator
          Last edited by ticker; 18-08-13, 14:36.
          '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

          sigpic

          Comment


          • Felicitari,
            la cati mai multi fara probleme.
            2017 DACIA Sandero stepway 0.9Tce + easy r
            EX-2007 CIVIC 1,8 I-VTEC 140CP

            Comment


            • Azi am fost pe la Asko pentru o noua revizie.

              In afara de schimbarea unui kit de ambreiaj (in viitorul apropiat) totul merge struna.
              Oricum Civicul va mai ramane inca multa vreme in familie.

              M-am intalnit si cu Doc pe acolo - avea ceva treaba.

              Cu Alex pe baricade e intotdeauna ca acasa acolo.

              Pacat ca nu aveau in Showroom un Tourer ca as fi vrut sa ma binoclez la el.
              '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

              sigpic

              Comment


              • Sa mearga tot asa de struna si in continuare!

                La ce vroiai sa te binoclezi? Civic sau Accord tourer?
                '18 BMW X1 18xd
                '15 BMW i3 range extender
                ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

                Comment


                • Salutare si aici. Imi pare rau ca nu n-am apucat sa te salut la plecare, dar eram prin cu CRV-ul de Brasov. S-a intamplat si o faza nasoala care nu credeam ca o poate face un hondar. Dupa ce ne-am chinuit sa ii dam de cap o zi intreaga la CRV-ul acela care avea probleme cu filtrul de particule, omul a plecat ca nesimtitul fara sa achite complet lucrarea care s-a facut la masina.
                  Cred ca am sa fac topic separat pe forum si sa postez intreaga poveste cu detalii, poze si nume. Poate in viitor "maimuta" respectiva, de profesie cica avocat, sa nu mai aiba tupeul sa calce cu aceasta masina in vreun service.

                  Imi cer scuze daca ti-am poluat topicul, dar sunt plin de draci. Nu din cauza timpului pierdut si a banilor, ci din cauza nesimtitului pe care l-am intalnit.
                  Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                  Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                  ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                  ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                  Comment


                  • Stai linistit doc. Am vazut ca ai treaba. Si eu ma grabeam la munca.

                    Sper ca nu e de pe forum, nu?
                    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                    sigpic

                    Comment


                    • De pe forum nu este sigur si se pare ca nici client vechi al celor de la Asko. A venit doar sa-si rezolve problemele la CRV intr-un stil care nu face cinste niciun hondar. Astazi il vor suna cei de la service-ul unde lucrez sa vina si sa achite lucrarile efectuate pe partea mecanica la masina. Vineri a plecat din service fara sa plateasca.
                      Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                      Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                      ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                      ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                      Comment


                      • Naspa... Suna a samsar mai degraba. Sunt curios daca apare masina pe autovit in curand.
                        Noi sa fim sanatosi!
                        '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                        sigpic

                        Comment


                        • Gata, de azi e ca noua, la pedala de ambreiaj.
                          I-am pus la Asko (mersi Alex) un kit de ambreiaj nou, luat de la Cox si acum o pot compara la pedala cu una noua din showroom.

                          Cu ocazia asta i-am schimbat lichidul de ambreiaj si cel de frana si pot zice ca am observat o imbunatatire la franare in prima parte a cursei.
                          '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                          sigpic

                          Comment


                          • Sa te bucuri de ea in continuare.

                            Comment


                            • Salut, la pedala de ambreiaj ai cumva un pacanit cand apesi pe pedala? Am inceput sa simt in pacanit si la apasare si la ridicarea pedalei,un pocnit scurt. E semn ca se duce?

                              Comment


                              • Pacanitul ala intra la capitolul "asa face toate". Nu inseamna nimic, poti sa mergi linistit cu el asa.
                                "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                                "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                                Comment

                                Working...
                                X