TICKER: '08 Honda Civic 5D 1.8 Sport, Champagne Silver Metallic

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• razvan p.
    replied
    pai civicul are in far lupa?din cate stiu eu nu!si atunci prob apar din capul locului!daca este asa!
    dar mergi cu accord cu xenon!un prop de octavia2 care ma innebunea cu xenoanele lui s-a urcat la mine si a ramas cu gura cascata!bine am hid-uri de 6000.adica mai albastrui.cele stock sunt 4200 adica mai alb-violet!
    oricum trebuie studiata treaba!

Leave a comment:

• Fanatic
    replied
    Originally posted by razvan p.
    daca ai condus o singura data o masina cu xenoane nu mai vrei altceva dupa aceea.
    pt informatii suplimentare cautati-l pe doc! :wink:
    Sincer eu nu sunt asa impresionat de xenoanele de pe civic
    In schimb am mers cu un A6 ... muamaaaa

Leave a comment:

• AlexU
    replied
    Congratzzzz . In sfarsit .......... Sa te bucuri de ea si cat mai multe beculetze rosii (6 la numar ) , aprinse zilnic . . :P

Leave a comment:

• ticker
    replied
    pai e programata doar pe 31 Ianuarie la RAR (mai repede nu se putea fara pile - am dar am dat destul la ele)... + pana sunt gata preferentialele... 8)

L.E. am vazut cand ti-ai luat-o ca a ta e ca a mea... doar ca eu o sa merg cu ea mai mult prin Bucuresti :wink:

Leave a comment:

• vladone
    replied
    bravo si sa o folosesti cu placere.

- e identica cu a mea - culoarea + interiorul.

crede-ma, nu iti va parea rau de achizitie. vor aparea mici probleme ici-colo, greierasi, soricei sau cum s-or numi, dar scoate tot ce poti din ea.

p.s. - de ce dureaza asa mult la RAR, adik 11 zile mi se pare enorm.

Leave a comment:

• shony
    replied
    n-ai pt. ce ticker :wink:
    sa va aveti sanatosi si bafta maxima cu ea

Leave a comment:

• ticker
    replied
    Corect Nolty... asa si am in plan

Mersi baieti :wink:

Leave a comment:

• nolty
    replied
    In sfarsiiiiiiittt!!! Bine a venit! Da' stiu ca ai asteptat ceva! :P
    Dupa RAR, baga niste aghiasma, sa fiti feriti de probleme. Bafta!

Leave a comment:

• hondatu
    replied
    Pentru entuziasmul si angajamentul tau, dar nu numai, iti urez sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri pe deplin de ea!

Leave a comment:

• ticker
    replied
    Ca tot zicea ramm... va zic ca mai stau pe bara :lol: Masina e in Tg Mures si e programata la RAR pe 31 Ianuarie. Deci pana pe 8 sau pe 15 Februarie nu o mai vad decat in poze

Leave a comment:

• razvan p.
    replied
    daca ai condus o singura data o masina cu xenoane nu mai vrei altceva dupa aceea.
    pt informatii suplimentare cautati-l pe doc! :wink:

Leave a comment:

• Lith
    replied
    Felicitari, s-o stapanesti sanatos si distractie placuta cu ea :wink:. Inca un "bolnav" printre noi.

Leave a comment:

• ticker
    replied
    Pai asa era si la mine. daca nu mergea cel din fata cu o Toyota Avensis cu 90-100 km/h eu as fi mers cu 60-70. :lol: Xenoanele nu sunt pentru ceata, ci pentru vizibilitate noaptea in general. Ma tot rugam sa gasesc o benzinarie sa pot opri sa curat proiectoarele. Am gasit intr-un final in Turda, dupa ce am mers ca orbul pe dealul Feleacului.

Eu ma descurc pe ceata, dar era rau ca linia de demarcare a benzilor era trasa de mult si mai mult nu se vedea.

Leave a comment:

• ramm
    replied
    Pei ii dadea 120 ca el se baza pe cele 5* NCAP :lol:
    Cand e ceata naspa poti sa ai farul de la Constanta ca tot nu vezi.

Leave a comment:

• Fanatic
    replied
    In sfarsit
    Sa o stapanesti sanatos

Sa stii ca nici cu xenon nu este asa mare grozavie. Am mers eu WE asta pe ceata si daca nu era un baiat cu un Megane as fi mers cu 70 kmh tot drumu. In schimb dementu ii dadea cu 120 kmh

Leave a comment:

Working...
X