ANDREWDEVILE: '11 Honda Civic 1.8 GT, Nighthawk Black

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ANDREWDEVILE: '11 Honda Civic 1.8 GT, Nighthawk Black

    Salutări dragi pasionați de jucării Honda. Recent am devenit mândru proprietar al unui Civic din 2011 ce se poate observa mai jos. Are nevoie de ceva dragoste și atenție pe ici pe colo și cu siguranță o va primi. Trăiam cu impresia că mașinile nemțești sunt "baza" dar după doar 10 minute petrecute la volanul acestei mașini, mi-am schimbat radical părerea. Este prima mașină, nu sunt foarte experimentat când vine vorba de partea mecanică, so have mercy!
    Attached Files

  • #2
    Foarte frumoasa, sa te bucuri cat mai mult de ea..!
    O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

    Comment


    • #3
      Sa o conduci cu placere si fara probleme ! Asteptam mai multe impresii la cald si poze .

      Comment


      • #4
        Sa ai noroc de ea!
        '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

        sigpic

        Comment


        • #5
          Welcome to the dark side, padawan!

          Comment


          • #6
            Sa o conduci cu placere multi km. si fara probleme.

            Comment


            • #7
              Bine ai venit si sa ai parte de masinuta!

              Comment


              • #8
                S-o alergi sanatos!!!
                Nu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...

                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Andrei+V/

                Comment


                • #9
                  Salut si bine ai venit!
                  Ce-mi place ca in ultima perioada chiar s-au inmultit hondarii .
                  The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
                  https://www.instagram.com/iamrusu/

                  Comment


                  • #10
                    Salut si bine ai venit!
                    Super frumoasa jucaria!!!

                    Comment


                    • #11
                      Sa o stapanesti cu placere! Si fara evenimente! Eu ma bucur ca se inmultesc Civicurile in Iasi 😁 Am un sentiment super placut cand le vad in trafic! 😁
                      If you think I am cute now, wait until you see me in my Civic!
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Frumoasa! S-o stapanesti sanatos!

                        Comment


                        • #13
                          Vă mulțumesc pentru primirea călduroasă! Mașinuța până în momentul de față mi-a creat o impresie foarte bună și nu aș schimba-o cu nimic altceva. Motorul sună fenomenal dupa 4000 rpm. Singurele inconveniente ce le-am observat până în momentul de față e un scârțâit de cauciuc ce se aude uneori când virez dreapta pe loc și un mic scârțâit al pedalei de ambreiaj. Nimic grav, voi rezolva când voi avea ceva timp liber.

                          Până acum am reușit să foliez geamurile spate și partea de sus a lunetei cu SolarZone 5% și intenționez să revopsesc portiera dreapta spate și stânga față pe la sfârșitul lunii pentru că a fost "atinsă" puțin.

                          Comment

                          Working...
                          X