VIC VIC: '07 Honda Civic 5D 1.8 Sport, Silver

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Compenseaza oglinzile elikratos.
    Sa te bucuri de ea, si sa se fi spart tot ghinionul acuma vic

Comment

Intr-adevar, are oglinzi imense. Dar cred ca nu le-am reglat cum trebuie. Si da, sper ca lovitura asta sa fie "botezul", ca deh, masina nelovita si femeie ne.... nu exista. Au facut boacane altii care au mai multa experienta.
      Poze, poze am promis ca o sa pun. Nu ma condamnati, da inca nu au trecut alea 2 saptamani. V-am zis ca 2 saptamani o sa fiu "high".
      1) Civic 1.8 Sport M/T Alabaster Silver (prima iubire)
      2) Accord 2.0 Executive M/T Volcano Grey (a doua iubire)
      3) Accord 2.2 Executive M/T Volcano Grey (un motor f reusit, dar parca tot benzina e miezul

Comment

Apropo, ajutati-ma si pe mine cu CASCO. Un prieten de al meu, care e sef receptie la Peugeot, mi-a zis ca cei de la Allianz si Generali ar fi cei mai buni, la modul ca platesc repede si bine.
        Ceva sfaturi va rog.
        3) Accord 2.2 Executive M/T Volcano Grey (un motor f reusit, dar parca tot benzina e miezul

Comment

Ambele sunt ok, Generali parca iti da banii si daca sunt urme de vandalism pe cand la Allianz parca nu. Se poate sa ma insel totusi cu Allianz

PS. Prietenul tau lucreaza la Eurial ? Daca da pacaleste-l sa-si caute alt job. Falimentul sa-i manance, mama lor de figuranti lipsiti de scrupule...
          PS2. Scuze, mi-am adus aminte de copilarie
          Hobby electronics - http://dics.voicecontrol.ro/

Comment

Intereseaza-te si la Cluj sa vezi daca au decontare directa la service si cu cine au. Spre ex, cu Asko au decontare directa aproape toate firmele mari de asigurari.

Comment

@vic sa o stapanesti sanatos, sa te bucuri de ea, si vroiam sa zic fara evenimente .... dar deja este tarziu, dar lasa macar asta sa fie singurul si cel mai rau accident pe care sa-l ai cu ea. asteptam poze :roll:

multa bafta
              www.soundlightvideo.ro
              www.slvservices.ro
              EX: '07 Honda Accord 2,0 Executive M/T Carbon Bronze Pearl
              '16 Honda Civic Tourer 1.6 Executive M/T White Orhid Pearl

Comment

Frumoasa masina, zgomotul pe care il auzi tu cand turezi "s-ar putea" sa fie vtec-ul. Ai grija de ea de acum.......
                http://www.hondashowoff.com/profile.php?id=6936

Comment

poze? :roll: si desigur felicitari si multe zeci de mii de km fara probleme...
                  ex Civic mk.7 EX sedan 2002, 1.7VTEC
                  ex Acura TL 2006, 3.2 V6 SOHC VTEC
                  Civic Si sedan 2007, 2.0 DOHC iVTEC
                  Acura MDX 2011, 3.7 V6 SOHC VTEC

Comment

Asa cum am promis, urc niste poze cu My Hondaaaaa.... Sunt facute pe undeva prin Caras-Severin, la munte, masina e nespalata, da una peste alta eu zic ca arata mortal, oricum ar fi ea.
                    Am deja 7000 km, vreau sa zic ca se comporta chiar mai bine ca in prima zi. Motorul s-a mai "lasat", a inceput sa se simta cuplul si la turatii mai joase, sta mai bine pe sosea. Nus, asa o simt eu. Evenimente nefericite nu au mai fost, gen lovituri si alte alea, singura chestie pe care am facut-o si de care mi-a parut rau a fost la munte; am facut-o un pic de off-road si in momentul in care am incerat sa revin pe drumul cel bun, am fortat un pic ambreiajul de-am simtit mirosul vreo 2 zile.
                    Cam atat.... Sper ca pana implineste 2 luni, sa aiba deja 10.000 km la bord.

Comment

Working...
                    X