RING: '11 Honda Civic GT 1.8 AT, Crystal Black Pearl

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Din cate stiu Standox este o vopsea foarte buna . Bafta!

Comment

Am ridicat masina de la vopsitorie si pot spune ca sunt multumit. Au tinut-o cateva zile in plus, insa vopseaua arata bine si nu vad nimic ce nu ar fi la locul lui, cu exceptia unei mici urme pe manerul usii de la sofer, facuta probabil cand au desfacut usa.

Sa vedem cum se va comporta in timp.

Planuiesc ca in viitorul apropiat sa fac masinii un tratament cu OptiCoat 2.0 sau Wolf Chemicals Bodyguard. In plus, voi cumpara si niste lavete din microfibra pe care sa le dau celor de la spalatorie atunci cand sterg masina.

Comment

Salut, abia acum am apucat sa vad topicul tau. Daca vrei o oferta buna si o reducere la Generali da-mi un mesaj privat cu detaliile ca sa-ti fac o calculatie
        My cars:
        07' Honda CR-V 2.0
        88' Honda Prelude 2.0
        Ex:04' Honda Civic 1.3 hibrid

Comment

Salutare. A venit si la mine timpul sa schimb discurile de frana, la 60000 KM se pare ca cele de pe spate mai duc doar vreo 5000 de KM, din ce mi s-a zis la Asko. Probabil voi merge pe un set complet ATE, din ce am citit pe forum au un raport pret/calitate bun.

Pe de alta parte, de ceva timp observ un usor zgomot, pacanit, daca trag de volan stanga/dreapta cand masina sta pe loc. Are treaba cu caseta de directie? Masina iese din garantia extinsa in vreo 2 luni, si la revizia de acum o luna nu mi s-a zis nimic de vroe eventuala problema la directie. Vreo idee ce-ar putea fi?

Comment

Working...
          X