DRAGOS_TM: ´94 Honda Civic Hatchback 1.3, Grey

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
    Dragos_Tm
    Member

  • Dragos_Tm
    replied
    da la hd sa dus

    Leave a comment:

  • evo
    Senior Member

  • evo
    replied
    la hd?

    Leave a comment:

  • Dragos_Tm
    Member

  • Dragos_Tm
    replied
    se poate inchide,masina sa vandut...dar nu voi renunta la civic
    Va Urma....

    Leave a comment:

  • civic_bz
    Member

  • civic_bz
    replied
    frumoase foc jantele..cati..$$$$?

    Leave a comment:

  • Dragos_Tm
    Member

  • Dragos_Tm
    replied
    urmeaza si tranteala cat de curand....nati observat ca miam pus si bandou)

    Leave a comment:

  • evo
    Senior Member

  • evo
    replied
    cere tranteala masina si o culoare jantele

    Leave a comment:

  • rooth
    Senior Member

  • rooth
    replied
    In sfarsit ... ai scapat si de grija asta cu jantele . Sa le invarti sanatos !
    Ai vreun proiect pentru ele ? Paint, polish ?

    Leave a comment:

  • Dragos_Tm
    Member

  • Dragos_Tm
    replied
    Click image for larger version

Name:	P290311_13.00_[01].jpg
Views:	1
Size:	52.4 KB
ID:	707504Click image for larger version

Name:	P290311_13.00.jpg
Views:	1
Size:	51.6 KB
ID:	707505Click image for larger version

Name:	P290311_13.00_[02].jpg
Views:	1
Size:	59.8 KB
ID:	707506
    ceva poze cu rotile...

    Leave a comment:

  • TM92VIC
    Junior Member

  • TM92VIC
    replied
    Originally posted by Dragos_Tm View Post
    nu am mai scris de mult aici,nu am mai facut cam nimic la masina in mod deosebit.dar incet incet o pregatesc pentru vara...i-am achizitionat incaltamite azi niste borbet t pe 15 7j et 40,gume pirelli(poze zilele urmatoare)in curand sper sa vina si arcurile...

    pune poze sa vdm :X

    Leave a comment:

  • Dragos_Tm
    Member

  • Dragos_Tm
    replied
    nu am mai scris de mult aici,nu am mai facut cam nimic la masina in mod deosebit.dar incet incet o pregatesc pentru vara...i-am achizitionat incaltamite azi niste borbet t pe 15 7j et 40,gume pirelli(poze zilele urmatoare)in curand sper sa vina si arcurile...

    Leave a comment:

  • havikk
    Senior Member

  • havikk
    replied
    Si al meu era prea stramt si ma chinuiam enorm de mult sa il pun si sa'l dau jos, si asa cred ca e si la tine, asa ca am mai luat din grosimea silencer'ului cu un polizor ceva !

    Hope it helps & happy holidays !

    Leave a comment:

  • Dragos_Tm
    Member

  • Dragos_Tm
    replied
    nu stiu de cat este termostatul dar nam probleme deocamdata cu el,decat ca am pus stramb garnistura si mi sa fisurat si pierdeam antigel pe langa ea,am observat azi si am lipit garnitura ci picatura am lasato la uscat cam o ora si am puso inapoi am bagat antigel si vad ca numi mai curge...sper sa numai am probleme pana in 10 ianuarie cand ajung in tm.
    am dat silencer jos se aude beton

    Leave a comment:

  • rooth
    Senior Member

  • rooth
    replied
    Termostatul pt. ce temperatura e , 78 sau 88 de grade ?Eu am pus de 78 initial (dupa ce am cumparat masina) atunci nu am cunoscut ceva detalii, acum as pune de 88.
    Silencerul incearca sa-l scoti cu o sarma mai groasa indoita la capat(vezi sa tragi uniform de el ca nu prea iese altfel )
    rooth
    Senior Member
    Last edited by rooth; 22-12-10, 08:45.

    Leave a comment:

  • Dragos_Tm
    Member

  • Dragos_Tm
    replied
    prima problema intalnita:termostatu.
    L-am schimbat cu ajutorul lu Nebunu'
    Am montat si toba ...dar nu pot sa dau silenceru jos....nici nu m-am chinuit prea mult!

    Leave a comment:

  • Dragos_Tm
    Member

  • Dragos_Tm
    replied
    sa mai scriu si eu aici...luni am cumparat o toba finala carub acum caut pe cineva care sa o sudeze...am sa pun poze cand e gata

    Leave a comment:

Working...
X