DRAGOS_TM: ´94 Honda Civic Hatchback 1.3, Grey
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
se poate inchide,masina sa vandut...dar nu voi renunta la civic
Va Urma....
Leave a comment:
-
urmeaza si tranteala cat de curand....nati observat ca miam pus si bandou
)
Leave a comment:
-
In sfarsit
... ai scapat si de grija asta cu jantele . Sa le invarti sanatos !
Ai vreun proiect pentru ele ? Paint, polish ?
Leave a comment:
-
Originally posted by Dragos_Tm View Postnu am mai scris de mult aici,nu am mai facut cam nimic la masina in mod deosebit.dar incet incet o pregatesc pentru vara
...i-am achizitionat incaltamite azi niste borbet t pe 15 7j et 40,gume pirelli(poze zilele urmatoare)in curand sper sa vina si arcurile...
pune poze sa vdm :X
Leave a comment:
-
nu am mai scris de mult aici,nu am mai facut cam nimic la masina in mod deosebit.dar incet incet o pregatesc pentru vara
...i-am achizitionat incaltamite azi niste borbet t pe 15 7j et 40,gume pirelli(poze zilele urmatoare)in curand sper sa vina si arcurile...
Leave a comment:
-
Si al meu era prea stramt si ma chinuiam enorm de mult sa il pun si sa'l dau jos, si asa cred ca e si la tine, asa ca am mai luat din grosimea silencer'ului cu un polizor ceva !
Hope it helps & happy holidays !
Leave a comment:
-
nu stiu de cat este termostatul dar nam probleme deocamdata cu el,decat ca am pus stramb garnistura si mi sa fisurat si pierdeam antigel pe langa ea,am observat azi si am lipit garnitura ci picatura am lasato la uscat cam o ora si am puso inapoi am bagat antigel si vad ca numi mai curge...sper sa numai am probleme pana in 10 ianuarie cand ajung in tm.
am dat silencer jos se aude beton
Leave a comment:
-
Termostatul pt. ce temperatura e , 78 sau 88 de grade ?Eu am pus de 78 initial (dupa ce am cumparat masina) atunci nu am cunoscut ceva detalii, acum as pune de 88.
Silencerul incearca sa-l scoti cu o sarma mai groasa indoita la capat(vezi sa tragi uniform de el ca nu prea iese altfel
)
Last edited by rooth; 22-12-10, 08:45.
Leave a comment:
-
prima problema intalnita:termostatu.
L-am schimbat cu ajutorul lu Nebunu'
Am montat si toba ...dar nu pot sa dau silenceru jos....nici nu m-am chinuit prea mult!
Leave a comment:
-
sa mai scriu si eu aici...luni am cumparat o toba finala carub acum caut pe cineva care sa o sudeze...am sa pun poze cand e gata
Leave a comment:

Leave a comment: