Desi e pusa spre vanzare, vreau sa va prezint EG-ul meu.
In septembrie a facut 3 ani de cand e pe numele meu si mai bine de 30k km in care nu a cerut decat benzina, ulei si consumabilele uzuale.
Cand am cumparat-o era intr-o stare ireprosabila estetic dar dupa a doua iarna am descoperit cantitatile industriale de chit lipite peste rugina de pe aripile din spate.
Dupa ilocuirea pasajelor ruginite, schimbarea ambreiajului, a distributiei, elementelor de directie, reconditionarea jantelor si vopsirea integrala a masinii nu au mai ramas, in plan, decat reducerea garzii la sol si reglatul tachetilor.
Poze 2011
http://www.hondafan.ro/forum/album.php?albumid=451
..si poze mai recente (after)

In septembrie a facut 3 ani de cand e pe numele meu si mai bine de 30k km in care nu a cerut decat benzina, ulei si consumabilele uzuale.
Cand am cumparat-o era intr-o stare ireprosabila estetic dar dupa a doua iarna am descoperit cantitatile industriale de chit lipite peste rugina de pe aripile din spate.
Dupa ilocuirea pasajelor ruginite, schimbarea ambreiajului, a distributiei, elementelor de directie, reconditionarea jantelor si vopsirea integrala a masinii nu au mai ramas, in plan, decat reducerea garzii la sol si reglatul tachetilor.
Poze 2011
http://www.hondafan.ro/forum/album.php?albumid=451
..si poze mai recente (after)


Comment