Bucsi Bara stabilizatoare Honda Accord 2015

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Bucsi Bara stabilizatoare Honda Accord 2015

Buna seara,
    Imi trebuiesc bucsi bara stabilizatoare fata( 51306-TL0-G01/ 51307-TL0-G01) si bucsi bascula fata stg./dr.( 51391-TA0-A01 x 2 buc.)
    Ma poate ajuta cineva cu ele?
    Se mai fac comenzi pentru COX?
    Va rog sa ma ajutati cu un raspuns, multumesc!
    Am mai scris despe asta, imi cer scuze, dar nu am primit raspuns de la nimeni, forumul pare mort!

Thread-ul cu comenzile de pe coxmotorparts ce-i drept a stagnat de ceva timp, ba nu ne-am strāns suficienți pentru o comanda, ba n-a avut cine sa se ocupe și fiecare și-a făcut pe cont propriu. Probabil ca va trebui sa faci același lucru ca nu vad activitate deloc pe acolo dar pentru niște amărāte de bucșe nu știu dacă īți convine sa plătești transportul. Le poți comanda la un magazin de piese auto sau poți opta pentru ceva aftermarket īn speranța că vor fi bune. Mai īncercăm sa ne descurcam și singuri.

Comment

Daca nu gasesti niciunde, incearca sa legi o discutie cu cei de aici (oricat de exotic ti s-ar parea): http://www.hondaworld.ru/honda_spare...10_category_4/

Comment

Incearca pe kingauto , coxmotorparts . Bascula pe fata de jos sau de sus ? vezi ca ai 3+3 bucsi la cea de jos si se schimba cu suruburi noi/
        Honda Accord CU2 - M/T

Comment

Buna ziua,
          Va multumesc la toti pentru sfaturi, la bascula am inteles ca este cea mare, care in mod normal se duce prima. Mecanicul a zis ca au inceput sa crape.
          Vreau sa le schimb, in toamna/primavara, cel tarziu.

Comment

Working...
          X