SCHULTZ: '09 Honda Accord Executive 2.4 M/T, Black (CU2)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SCHULTZ: '09 Honda Accord Executive 2.4 M/T, Black (CU2)

    Aoleu... mor... m-a sunat acum de la ASKO, ma duc sa imi iau Honduta

    nici nu mai stiu cum a zis nenea ca il cheama ... gata nu mai stau ca de o saptamana tot stau... acum am aflat si eu de ce nu am putut dormi azi-noapte si aveam emotii

    yupii!!!
    hondatu
    Administrator
    Last edited by hondatu; 17-09-08, 11:27.
    Honda Accord 2009 2.4 MT Executive, Crystal Black Pearl, grey inside
    http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Schultz/

  • #2
    Sa o stapanesti sanatos multi ani si fara probleme
    Sa aveti grija unul de altul

    Comment


    • #3
      Originally posted by Schultz View Post
      Aoleu... mor...
      ai innebunit ? ...chiar acum te-ai gasit ?
      s-o stapanesti sanatos !
      '18 BMW X1 18xd
      '15 BMW i3 range extender
      ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

      Comment


      • #4
        felicitari,unii au mai mult noroc eu trebuie sa stau pana pe 15
        2009 Accord 2.0 EXE M/T Cobalt Blue

        Comment


        • #5
          acum intors pe acasa dupa ce m-am plimbat prin oras, ma duc iar la plimbare... serviciul sa fie sanatos pe ziua de azi

          pe scurt asa la cald:
          - interiorul ala gri face totul, eu sunt mort dupa el, imi pare bine ca nu am luat negru
          - cei de la ASKO sunt de nota 100.000 din 10, Mihai Dogaru a stat cu mine o ora si jumatate sa imi explice toate nebuniile pe care le stie Honduta... comenzile alea vocale sunt de Star-Trek, sa ii spui "Temperature control 18 degrees" si ea sa faca exact
          - motorul... ah motorul, este de vis
          - cutia manuala este perfecta
          - este joasa, dar am parcat pe un trotuar cu bordura normala, fara probleme, intr-adevar trebuie sa fii mai atent decat cum eram cu Megane.

          vopseaua neagra... este superba, dupa cum stim negrul micsoreaza astfel incat pare mai micuta decat este... se prafuieste in primele 10 minute de mocirla Bucuresti
          nu e pentru cine nu are nervii tari, nu recomand decat argintiu sau alb :-(
          griul ala vulcan arata si mai aiurea prafuit decat negrul, mie asa mi se pare :-(

          praf praf... pacat de masina ca o avem in astfel de tara.

          nota personala (nu stiu cat de corect este, insa asa am observat eu)
          - la laguna noua pielea aia este ecologica, adica vinilin... plastic
          - la honda este piele
          - laguna acum 3 luni era la 22.000 fara tva dotarea full, oricum fara multe gadgeturi ca la Honda si cu un amarat de motor de 1.9
          rezultat: tembel sa fii sa iti iei laguna, sau sa iti placa indubitabil si fara concurenta acel design de Disneyland de la Laguna
          Honda Accord 2009 2.4 MT Executive, Crystal Black Pearl, grey inside
          http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Schultz/

          Comment


          • #6
            oau. felicitari. sa o stapanesti sanator.

            ca o chestie: peste aproximatic o luna voi avea o honda absolut identica cu a ta (2.4 M/T, neagra, interior deschis). asa ca scrie cat mai mult aici. ma ung pe suflet asemenea posturi pana imi vine si mie masina.

            o alta coincidenta: eu vin tot de pe megane
            Accord 2.4 M/T 2008/2009

            Comment


            • #7
              Schultz, tu erai cel de pe reno.ro care facuse topicul cu Laguna 3 vs New Accord?
              '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

              sigpic

              Comment


              • #8
                nope, pe acel forum am citit doar cateva info, nu am facut niciodata topice... nici macar nu cred ca am cont acolo sau sa fi postat ceva... poate acum 5 ani cand am luat megane si mai intrebam una alta, nu mai tin minte, insa de ce zici tu sigur nu e cazul

                de ce, ce e cu acel topic?

                edit: aaa am gasit, am cont, am 9 posturi mari si late din 26 si 27 mai 2005 si e vorba doar de megane
                Honda Accord 2009 2.4 MT Executive, Crystal Black Pearl, grey inside
                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Schultz/

                Comment


                • #9
                  Topicul e asta: http://www.treesoft.ro/g/browse.php?...mh0bWw%3D&b=61

                  Ma gandeam ca tu esti turbo20010
                  '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    hahaha tare topicul http://www.reno.ro/Laguna-3-vs-New-H...d-t116575.html

                    ies putin, ma duc la plimbare ca fornaie calutii aia neplimbati

                    nota - primii 50 de km de bucuresti, 17.5% consum pe calculatorul de bord... te infigi nitel in ea, se infige si ea in benzina... dar cum vajaie motorul ala la 4-5 mii ahhh... mai vreau

                    maine trag o tura pana la Piatra Neamt, ma intorc duminica. Ce imi pare rau e ca nu am alimentare la detectorul radar (la Megane l-am legat direct la circuitul masinii, ca sa nu imi mai ocupe locul de la bricheta; si atunci desteptii aia de la Falcon au taiat si folosit cablul original, pana sa ma prind eu, desi le dusesem un cablu de telefon pentru asta)
                    Honda Accord 2009 2.4 MT Executive, Crystal Black Pearl, grey inside
                    http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Schultz/

                    Comment


                    • #11
                      S-o stapanesti sanatos ! Asa da
                      I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                      My cars:

                      '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                      '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                      '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                      '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                      EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                      EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                      EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                      EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                      EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                      EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                      Comment


                      • #12
                        Sa te bucuri de ea !
                        HONDA Accord 2006 2.0 i-VTEC

                        Comment


                        • #13
                          ... Doamne, m-am intors azi-noapte de la Piatra Neamt (la Bucuresti adica), am facut 980 km, va fac o detaliere azi dupa ce ma trezesc.

                          Doar asa pe scurt: O IUBESC!
                          Honda Accord 2009 2.4 MT Executive, Crystal Black Pearl, grey inside
                          http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Schultz/

                          Comment


                          • #14
                            baga detalii, cum a fost drumul, ai mers si noaptea? cum sunt xenoanele?
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Felicitari si tie Schultz pentru masina!
                              Sa o stapanesti sanatos si sa fi anu buni fericit in/cu ea!
                              HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                              Comment

                              Working...
                              X