ROBERTINA1924: '12 Honda Accord 2.4 i-VTEC, White (USDM)
Collapse
X
-
cam da, mai rarut pe la noi modelul asta. sa o stapanesti cu placere si fara evenimente neplacute!
Leave a comment:
-
O raritate pe la noi (pe forum), să o stăpānești cu plăcere. Foarte frumoasă.
Leave a comment:
-
ROBERTINA1924: '12 Honda Accord 2.4 i-VTEC, White (USDM)
Multumesc pt accept si bine v-am gasit! De cateva zile sunt posesorul Accordului din titlu. Ce pot sa spun decat ca sunt incantat de alegerea facuta si ca demult pusesem ochii pe Honda Accord. Am testat si noul model in showroom si putin a lipsit sa nu ma bag. Dar am stat stramb si am judecat cu capul nu cu simturile. Avand in vedere ca nu sunt acasa am hotarat ca nu merita, in ideea in care poate peste doi-trei ani va trebui sa o vand. Pun si cateva poze luate pe fuga.Tags: None

Leave a comment: