CRISTI_H: '11 Honda Accord Tourer 2.0 i-vtec M/T, Premium White Pearl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    In primul rand sa ai parte de ea cat mai multi kilometri si sa te poarte prin cele mai frumoase locuri. Nu ca nu ai avea acolo in Italia asa ceva
    PS: Este adevarat ca nivelul de echipare difera de la o tara la alta. De multe ori diferenta de pret la acelasi nivel de echipare este justificata de aceast aspect. Eu totusi sper sa am ocazia sa vad un Civic 1,4 generatie 2012 - actual chel. Adica nivel de echipare S care nu are nici macar sistem audio. Cei care nu stiu Honda face pt anumite tari si masini subechipate si este vorba de Germania nu de vreo tara Africana.

    Comment


    • #17
      Dupa faruri si schimbarea automata faza lunga/faza scurta ar fi facelift, nu stiu insa cand a aparut facelift-ul.
      '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

      Comment


      • #18
        Kawamoto văd că ai un civic tourer, o mașină foarte frumoasă dar nu e înțeleasă de mulți... A fost una din variante înainte să cumpăr accordul
        cristi_h
        Member
        Last edited by cristi_h; 01-09-16, 23:06.
        Honda accord tourer 2.0 i vtec

        Comment


        • #19
          Într-adevăr, echiparea diferă de la țară la țară, în Italia de exemplu nu exista variantă de accord fără Cruise control... În schimb în România da și parcă si-n Germania.
          Honda accord tourer 2.0 i vtec

          Comment


          • #20
            Si tourer si alb. One of my dreams.

            S-o stapanesti sanatos
            Ex: 06' Honda Accord 2.2 i-cdti
            Current: '02 Peugeot 206 2.0hdi/ '10 Fiat 500 1.2L/ '02 Smart 42 0,6/ '07 Mitsubishi Outlander 2.0DiD

            Comment


            • #21
              Frumoasa foc! Sa aveti parte de multi km impreuna!
              Echiparea poate fi Lifestyle, vad ca nu are nici trapa.
              2007 Honda Accord 2.0 M/T LS NHB
              2008 Honda CR-V 2.0 M/T EX NHB
              2000 Honda S2000 Berlina Black
              http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/nolty/

              Comment


              • #22
                Mulțumesc pentru urări. Azi a făcut prima revizie din viața ei. Acum sunt mai liniștit pentru că mașina e perfectă, km sunt reali și n-a avut niciun accident, în plus a fost foarte lăudată de tipul de la service, un pasionat de Honda auto/moto. În ceea ce privește echiparea e o elegance pack dar asta era mai puțin important pentru mine, are tot ce-mi trebuie. Salutari, pe curând!
                Honda accord tourer 2.0 i vtec

                Comment


                • #23
                  Pari mai liniștit azi. In sfârșit...
                  Numai drum bun mai deprte.


                  Sent on the go thumb type. iApologize

                  Comment


                  • #24
                    E totuși ciudat ca e elegance.. Are jante pe 17, geamuri fumurii, cd Changer cu 6cd, hss, clima bi zona, sistem audio 9 boxe + subwoofer. Xenon., cornering Lights...
                    Honda accord tourer 2.0 i vtec

                    Comment


                    • #25
                      Sa te bucuri de ea. Și ai dreptate în privința italienilor, nu întrețin mașinile deloc.

                      Trimis de pe al meu D5803 folosind Tapatalk

                      Comment


                      • #26
                        Bafta multa sa aveti. Felicitari pentru masina !
                        cel mai taran taran, este taranul de la oras !

                        Comment


                        • #27
                          sa o stapanesti cu placere si fara evenimente neplacute. Accordul e o senzatie aparte din brandul Honda .
                          '08 Jaguar XF 3.0 V6 Premium Luxury A/T
                          Ex: 09 Honda Accord 2.4 CU2 EXEC A/T & '07 Honda Accord 2.0 EXEC M/T

                          Comment

                          Working...
                          X