BLOWWIND: Honda Accord 2.4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    bravo, blowwind! toate cele bune, si kilometri fara incidente.

    Comment


    • #92
      Felicitari! Cred ca era trist sa stai in dreapta (sau, Doamne fereste, in spate) si sa struneasca altul cei 190 CP...
      Honda Civic 2012 1.8 Executive + Navy M/T, Infiniti FX35 2007, ex-Honda Accord 2006 2.0 ES M/T, ex-Honda CR-V 2007 2.0 Elegance M/T,
      Externalizare IT | Solutii Resurse Umane | BPM Software

      Comment


      • #93
        Originally posted by Cristi
        Felicitari! Cred ca era trist sa stai in dreapta (sau, Doamne fereste, in spate) si sa struneasca altul cei 190 CP...
        mai ales ca ii strunea sormea de parca avea doar 50
        Drive by Music

        Comment


        • #94
          Inseamna ca am zis bine. Ii strunea, nu le dadea bice :lol:
          Honda Civic 2012 1.8 Executive + Navy M/T, Infiniti FX35 2007, ex-Honda Accord 2006 2.0 ES M/T, ex-Honda CR-V 2007 2.0 Elegance M/T,
          Externalizare IT | Solutii Resurse Umane | BPM Software

          Comment


          • #95
            Originally posted by blowwind
            AM LUAT CARNETU > > ... YEAH YEAH YEAH

            pana in primavara PROMIT sa fac din masina asta UN DRAC ... cea mai tare Honda din tzara (nu ma comparatzi cu NSXul ca n`am sanse )
            bafta cu treaba si te astept la start :P
            The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



            DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

            Comment


            • #96
              Superb motor, atentie mare ca te fura incredibil Eu n-am decat 155cp si era s-o comit de vreo doua ori destul de nasol, cu 7 ani de experienta la volan, pe diverse masini
              2.0i 2005

              Comment


              • #97
                dak te obisnuiesti de la inceput cu putere mare e ok...

                eu mi-am luat CTR-ul dupa 6 luni de carnet, si intr-adevar am comis-o dupa 1 an si ceva... da' nush cat de mult a fost numai vina mea... oricum, recunosc, am comis-o da' sunt de parere ca multora li s-ar fi intamplat la fel :roll:

                ideea e sa fii cerebral si sa stii care sunt limitele masinii si ale tale :wink:
                The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                Comment

                Working...
                X