Polish Sibiu: '08 Honda Accord Type S 2.4 i-VTEC M/T, Dark Mocha Metallic

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Ai schimbat capacele centrale de la jante?
    Ai comandat 2 sigle pt volan? Daca nu le folosesti pe ambele sunt dispun sa cumpar eu una.

Comment

• capacele centrale de la jante sunt din aluminiu si au fost primite cadou...una dintre embleme e promisa de cand am facut comanda.
      Nu am apucat deocamdata sa schimb emblema volanului dar o sa fac operatiunea pana de sarbatori. Deocamdata sunt la stadiul pregatirii emblemei pentru revopsire...sper ca zilele astea sa pun pistolul de vopsit la treaba.

indepartare crom nichel cupru

o sa primeasca lac mat emblema pentru a evita o iesire in evidenta a posibilelor zgarieturi ..

Comment

• Ai avut ceva documentatie la indemana pentru demontat?
        Te ai ajutat de filmultetul colegului dacliber ?

Comment

• Īncă nu am demondat...după uscarea emblemei...apropo, de care film vorbești ?! De pe NETFLIX...poate...sunt sătul de ale mele...apăi de-a altora...

Comment

• Pe canalul meu de you tube erau filmuletele, dar le-am sters ca erau neprelucrate si avem vreo 11 vizualizari si impresii negative, ca s-au inflamat afonii ca nu am fabrica de airbaguri, desi eu respect niste proceduri si materiale OEM. Din pacate exista hateri la orice nivel, unii care traiesc din asta si urasc ,,concurenta,, gratis si altii care nu o fac si nu au curajul sa o faca asa ca arunca cu noroi ca sa isi justifice neputintele. Mai sunt cei care te admira, lauda si incurajeaza sau aia care se informeaza si invata. Desi pentru ultima categorie am postat, am ales sa sterg filmele ca sa fie multumiti si prima categorie. Nu am nici aparatura profesionala, filmez cu un telefon si e greu de incropit ceva cat de cat multumitor.

Asadar pe Netflix nu pun filme, pentru ca nu am banii, aparatura si conjunctura necesara, mi se pare deplasata afirmatia asta prea fina pentru cat de meserias esti...

Pare ca ai rotunjit muchiile stemei, asa cum am facut si eu din prea mult zel la prima. Rosul ales cu ce are corespondent la interior?
            Last edited by dacliber; 06-12-18, 12:31.
            ex skateboard, sosete flausate alunecatoare pe parchet, masinute de fier, tenisi Dragasani

Comment

• Daca vrei sa dai o mana de ajutor celor interesati il poti urca undeva si apoi posta link ul aici. Nu cred ca se va inflama cineva pe aici.

Comment

• +1

Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

neumaticos FALKEN FK 452,placute EBC Greenstuff, leduri albe interior , prezoane VISION Motor Sport, Huse rezervor lichid de frine marca SPOON , Xenon.. mulles FK

Comment

Working...
                X