DANYEL: '07 Accord 2.0 M/T SSE, Black Pearl

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Eu folosesc EBC Blades cu Yellowstuff și nu am remarcat nici un zgomot

Comment

• Dap, nu exista scuze pt pleonasm, bravo Xan! Din ce am inteles de la importator, Blades sunt peste Groove,dar diferentele sunt sesizabile doar pe circuit. Ca pret, diferenta este insignifianta, cam 150-200 lei in plus pentru Blades. In concluzie, va multumesc pt parerile obiective! Xan, mi-ai fost de mare folos, pentru ca mi-ai subliniat faptul ca cele pe care le-ai folosit nu erau tocmai silentioase.Cred ca voi urma exemplul lui Dinu. Multumesc tare mult, baieti.
      Curajul este virtutea care face posibile celelalte virtuti. Winston Churchill

Comment

• Se aud mai degrabă precum un huruit la frāne puternice, așa le-aș descrie eu după ce le-am testat. Iar asta poate deveni deranjant īn timp,nu ca primă impresie, dar depinde foarte mult de percepția fiecăruia, desigur.
        -------------------
        There is no point of having if you can't share.

Comment

• Originally posted by danyel View Post
          ...am inlocuit urmatoarele: 1 buc disc ambreiaj, 1 buc pompa de apa,2 buc bucsi bascula, 2 buc bucsi bara stabilizatoare fata, chit complet suspensie, arc+amortizor si set complet discuri si placute Ate.
          Pompa de apa de ce ai inlocuit-o? Ce simptome avea masina?
          Mazda 6 Kombi, 2.5l, 192 CP, Soul Red

Comment

• Scotea un zgomot deranjant, un chitait continuu, am pus Hepu, undeva la 500lei.

Comment

• Masina va fi in curand de vanzare, nu inainte de a i se schimba parbrizul si vopsi mai multe elemente de caroserie.

Comment

• Se poate inchide, multumesc.

Comment

Working...
                X